Vydechněte si od každodenního shonu na dovolené v Moravskoslezských Beskydech. Ubytujte v Penzionu u Maryny, kde si pochutnáte na české kuchyni formou polopenze a zahrajete si bowling. O další zábavu se postarají okolní památky.

Penzion se stylovou restaurací

Penzion u Maryny je obklopen krásným prostředím Moravskoslezských Beskyd, kde najdete dostatek zázemí pro odpočinek i sportovní vyžití.

Ubytování je zajištěno ve stylových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Bude tu na vás dýchat domácká horská atmosféra. Součástí objektu je i restaurace. Na místním jídelníčku najdete především speciality české kuchyně, ale také ryby nebo devět druhů bramboráku. Možnost pochutnat si tu budete mít i díky polopenzi.


Těšit se můžete i na profesionální bowling se čtyřmi dráhami.

Bohaté vyžití v okolí penzionu

Máte rádi cyklistiku? Tak to si nezapomeňte vzít kolo! Cyklotrasy vedou přímo od penzionu a kola navíc snadno můžete přepravit také vlakem, protože zastávka Bocanovice leží jen 150 metrů od ubytování. K dispozici jsou také trasy pro pěší turistiku.

V okolí je také spousta možností vodních radovánek - například ve 20 minut vzdálených hotelech Zagroń Istebna či Hotel Gołębiewski bei Wisła najdete parádní aquaparky, anebo vyzkoušejte Vodní zábavní park Tropikana. Zavítat můžete také do jednoho z bazénů v Jablunkově, Lomné, Mostech, atd.

Každý týden se v okolí konají také různorodé regionální akce - Vozatajské závody, Gorolski Święto, Plackový festival, Slezské dny, Jablunkovské jabko a další.

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 400 Kč/noc včetně ubytování a stravy.

 • Víkendový příplatek 300 Kč (nevztahuje se na pobyt na 5 nocí).

 • Kupón není možné uplatnit v těchto termínech 19. - 22.4., 1.5., 8.5., 5.7. - 6.7. a 28.9.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u penzionu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u penzionu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Martina K.)

Prostředí penzionu bylo super, vše čisté, nové, v restauraci taktéž čisto a útulně, (dokonce když jsme procházeli okolo kuchyně, naskytl se nám pohled na perfektní pořádek), majitelé moc příjemní a ochotní, jídlo v restauraci chutné. Pobyt jsme měli spojený s lyžováním, ski areály jsou opravdu nedaleko, takže tohle na jedničku. Jediné mínus bylo to, že v době našeho pobytu se 1 noc konal přímo v penzionu ples a ještě soukromá oslava, takže noční klid nebyl vůbec zaručen. Příště bych ocenila tyto události, kdybych při rezervaci termínů mohla znát dopředu a místo víkendového pobytu bych zde zvolila raději pobyt ve všední dny... Ale jinak se nám vše MOC líbilo!

Vynikající (Václava ?.)

Příjemné a čisté prostředí, vše odpovídalo popisu, výborná strava, velké porce. Ochotný personál, moc ochotná a příjemná paní majitelka (např.- chtěli jsme snídani dříve- nebyl problém).

Skvělé (Emilie B.)

Pobyt byl v pohodě, vše proběhlo tak jak mělo. Personál penzionu byl velmi příjemný a ochotný, strava byla výborná a ubytování bylo taktéž bez problému - vše čisté, nové a upravené.

Tipy na výlet

Javorový vrch

Javorový vrch

Do výšky 1032 m se tyčí vrchol hory Javorový vrch v Moravskoslezských Beskydech. Vyjet sem můžete sedačkovou lanovkou z Oldřichovic u Třince nebo se vydat pěšky po turistických trasách. Hora slouží nejen jako turistický cíl, kde si pochutnáte na obědě v turistické chatě, ale najdete tu rovnou celý rekreační areál. Sídlí tu škola paraglidingu a začínají tu sjezdovky různé obtížnosti.

Jurkovičova rozhledna

Jurkovičova rozhledna

Přes 30 metrů vysoká rozhledna postavená v letech 2010 - 2011 tvoří dominantu lázeňského města Rožnov pod Radhoštěm. Jedná se o jednu z nejkrásnějších staveb v širém okolí a pokud máte cestu kolem, rozhodně by byla škoda se u ní nezastavit. Výhled z rozhledny je stejně zajímavý jako její konstrukce. Rozhledna je otevřená každoročně od dubna do října.

Prales Mionší

Prales Mionší

Národní přírodní rezervace prales Mionší je významná pro svou jedinečnou faunu a flóru. Rezervace se nachází v Těšínských Beskydech v blízkosti obce Dolní Lomná a návštěvníkům je zde zpřístupněná naučná stezka dlouhá asi 7 km. V pralese se nachází řada chráněných a ohrožených druhů rostlin a živočichů. Rostou zde stromy o stáří kolem 250 let, které dosahují výšky až 60 m, mezi kapradinami a mechem se prochází rys nebo vlk. Pohled na zdejší přírodu ve vás rozhodně zanechá hluboký dojem.