Penzion se stylovou restaurací

Penzion u Maryny je obklopen krásným prostředím Moravskoslezských Beskyd, kde najdete dostatek zázemí pro odpočinek i sportovní vyžití.

Ubytování je zajištěno ve stylových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Bude tu na vás dýchat domácká horská atmosféra. Součástí objektu je i restaurace. Na místním jídelníčku najdete především speciality české kuchyně, ale také ryby nebo devět druhů bramboráku. Možnost pochutnat si tu budete mít i díky polopenzi.


Těšit se můžete i na profesionální bowling se čtyřmi dráhami.

Bohaté vyžití v okolí penzionu

Máte rádi cyklistiku? Tak to si nezapomeňte vzít kolo! Cyklotrasy vedou přímo od penzionu a kola navíc snadno můžete přepravit také vlakem, protože zastávka Bocanovice leží jen 150 metrů od ubytování. K dispozici jsou také trasy pro pěší turistiku.

V okolí je také spousta možností vodních radovánek - například ve 20 minut vzdálených hotelech Zagroń Istebna či Hotel Gołębiewski bei Wisła najdete parádní aquaparky, anebo vyzkoušejte Vodní zábavní park Tropikana. Zavítat můžete také do jednoho z bazénů v Jablunkově, Lomné, Mostech, atd.

Každý týden se v okolí konají také různorodé regionální akce - Vozatajské závody, Gorolski Święto, Plackový festival, Slezské dny, Jablunkovské jabko a další.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (bifta@email.cz, +420 702 948 880). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Kupón není možné uplatnit v těchto termínu 28.9.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 400 Kč/noc včetně ubytování a stravy.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • WiFi zdarma.

 • Parkování zdarma.

 • Víkendový příplatek 300 Kč (nevztahuje se na pobyt na 5 nocí).

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar T.)

Prostředí velmi hezké, nově zrekonstuovaný penzion, všude čisto, teplo. Personál velmi příjemný, strava výborná. Pobyt v termínu 31.1-2.2.2019.

Skvělé (jirkacek@seznam.cz V.)

Ubytování na vysoké úrovni, nové pokoje krásně zařízené, leč menší a s papírovými stěnami. Jídlo velmi chutné, porce velké a obsluha milá a ochotná. Nabídka polopenze celkem s malým výběrem jídel, ale dle domluvy s personálem jsme bylo spokojeni s malou obměnou jídelního lístku.

Skvělé (Vlasta S.)

Pobyt bych určitě doporučila. Personál byl ochotný, domácí prostředí. Jídlo výborné.

Tipy na výlet

Javorový vrch

Javorový vrch

Do výšky 1032 m se tyčí vrchol hory Javorový vrch v Moravskoslezských Beskydech. Vyjet sem můžete sedačkovou lanovkou z Oldřichovic u Třince nebo se vydat pěšky po turistických trasách. Hora slouží nejen jako turistický cíl, kde si pochutnáte na obědě v turistické chatě, ale najdete tu rovnou celý rekreační areál. Sídlí tu škola paraglidingu a začínají tu sjezdovky různé obtížnosti.

Jurkovičova rozhledna

Jurkovičova rozhledna

Přes 30 metrů vysoká rozhledna postavená v letech 2010 - 2011 tvoří dominantu lázeňského města Rožnov pod Radhoštěm. Jedná se o jednu z nejkrásnějších staveb v širém okolí a pokud máte cestu kolem, rozhodně by byla škoda se u ní nezastavit. Výhled z rozhledny je stejně zajímavý jako její konstrukce. Rozhledna je otevřená každoročně od dubna do října.

Prales Mionší

Prales Mionší

Národní přírodní rezervace prales Mionší je významná pro svou jedinečnou faunu a flóru. Rezervace se nachází v Těšínských Beskydech v blízkosti obce Dolní Lomná a návštěvníkům je zde zpřístupněná naučná stezka dlouhá asi 7 km. V pralese se nachází řada chráněných a ohrožených druhů rostlin a živočichů. Rostou zde stromy o stáří kolem 250 let, které dosahují výšky až 60 m, mezi kapradinami a mechem se prochází rys nebo vlk. Pohled na zdejší přírodu ve vás rozhodně zanechá hluboký dojem.