Prozkoumejte oblast Krušných hor a Božího Daru a ubytujte se stylově v Horském středisku PAM. K dispozici jsou vám hotely Petr a Bellevue, polopenze ve zdejší restauraci a krásná příroda v okolí. Vyrazte s celou rodinou, až 3 děti do 11,9 let mají pobyt zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena P.)

Chtěla bych moc poděkovat za krásný víkend v horském středisku PAM Hotel Bellevue je příjemný a veškerý personál jsou úžasní lidé, skvělá kuchyně a krásné prostředí. Určitě doporučují, moc se nám tam líbilo. Děkujeme.

Vynikající (Kateřina ?.)

Líbilo se nám moc. Úžasný klid, krásné prostředí a ochotný personál. Určitě doporučuji.

Vynikající (Hana J.)

V hotelu příjemný personál, pěkné ubytování, chutné jídlo. Do Jáchymova se dá dojít krátkou procházkou, pro děti je určitě zážitkem Ježíšova cesta.

Vynikající (Radek P.)

Prostředí hotelu odpovídá spíšě 4*, než uváděným 3*. Jedinou výtkou snad je jazyková bariéra. Hotel je spíše pro klidnější pobyt.

Skvělé (Evžen H.)

Prostředí okolo hotelu bylo horské, i s prvním sněhem. Restaurace byla velmi příjemná s výhledem na Klínovec a údolí Jáchymova. Obsluha profesionální, osobní přítomnost šéfa, který dětem rozdával drobné dárky (hračky). Snídaně velmi dobré, bohaté. Večeře chutné, podávané ze tří nabídek, před tím polévka. Kdo měl málo, mohl si přidat. Ubytování jednoduché, horské, bydleli jsme v Depandance, takže k jídlu jsme museli ujít cca 100 m, což nikoho nezabilo. Snad jen matrace mohly být vyšší, prkna pod tím trochu tlačila.

Vynikající (Květa Z.)

Už jsme zde byli s manželem podruhé a vždy jsme byli velmi spokojení. Paní Martina je velmi ochotná a vstřícná, dala nám vybrat ubytování, vařili výborně. Krásné výlety do okolí, Jáchymovská stezka, Plešivec, možnost na kolech. Určitě se vrátíme. Děkujeme spokojení manželé Znamenáčkovi.

Skvělé (Renata ?.)

Vše super. Hodně jídla. Jen v popisu bylo napsáno, že přímo u hotelu je sjezdovka a xxx dalších aktivit, což není. Nejbližší možnosti jsou na Božím Daru, či Klínovec. Takže je zde určitě třeba auto. A v zimě si určitě vemte hodně teplých věcí, protože je tu zima - pokoj se nevytopí. Ale za ty peníze není možné čekat hotel. Nicméně vaří dobře a jsou zde velké porce a pokoj útulný a čistý... Určitě se ještě vrátíme.

Skvělé (Vladimíra L.)

Bývanie - boli sme umiestnení do budovy Petr dependance do krajnej izby na prízemí, čo nám vyhovovalo (malé deti). izby jednoducho, vkusne zariadené, čisté. Kúpelňa priestranná, chýbalo nejaké mydielko (nie som zvyknutá nosiť do hotelov) a podložka pod sprcháč. Jedenkrát sme museli požiadať o "přitopení", bylo nám vyhověno. Pri výpadku prúdu sme susedili s generátorom, ktorý bol hlučný a rušil v noci, majiteľka nám ochotne ponúkla výmenu izby. - raňajky- pečivo (2 druky chleba, rohlíky, housky, vianočka, 1x loupáky a domáca buchta), výborné marmelády, med, 1 druh šunky a 1 salámu, 1-2 druhy plátkového syra, mazací syr, paštika. Z teplého bufetu - párky, vajíčka (väčšinou "sázené), 1x smaženica, občas opekaný špekáčik, kukuričnén lupienky, čokoguličky, mlieko na zaliatie, biely jogurt. Na pitie čaj, výborná káva z automatu, šťáva. Mne osobne chýbala zelenina a ovocie, ale s tým som počítala a bola som spokojná. - večere - výber z 3 druhov jedál (1 vegetariánske)+ polievka. Mám bezlepkovú dietu, jedlo som si vybrala z ponuky alebo som sa na nejakom dohodla. Výborné vývary. - pán majiteľ je svojrázny človek, pani majiteľka milá a ochotná - horšie sa dá na hotel nakontaktovať - sposobené asi množstvom práce - pobyt možem doporučiť