Chcete na hory s celou rodinou? V Horském hotelu Vltava v Krkonoších mají dvě děti do 15 let ubytování s rodiči zdarma, doplatíte pouze polopenzi. Ve dvou si navíc užijete vířivku, láhev vína či jízdu na koloběžkách. V okolí vás čekají i výlety.

Pěšky po krkonošských zajímavostech

Vydejte se po turistických trasách prozkoumávat krásy Krkonoš. V blízkosti hotelu najdete například Rozhlednu Přední Žalý (3 km) či zámky Vrchlabí (4 km) a Horní Branná (7 km). Příjemnou túru si pak můžete udělat do Špindlerova Mlýna či k Labské boudě.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Veronika ?.)

Prostředí krásné, péče personálu bezvadná, jídlo bylo moc dobré a bylo ho dost. Vypíchla bych hlavně kladný přístup k dětem.Jediné co mě nepotěšilo byl stav pokoje na chatě Roubenka - špinavé koberce a lůžkoviny už nutně volají po celkové výměně za nové.

Skvělé (Alena ?.)

Prostředí hotelu super, kousek od hotelu je sjezdovka akorát pro malé děti, která má velmi příjemné prostředí i personál. (Součástí je i půjčovna lyží a školička.) Popis hotelu i služeb odpovídal. Byli jsme v Roubence - pokoje čisté, jednoduše a funkčně zařízené, nábytek odpovídá horské ubytovně. Na pokoji bylo krásně teplo. Oceňuji lyžárnu a společenskou místnost s kuchyňkou (utěrky nutno mít vlastní). Strava byla v pořádku - tříchodová večeře - dobrá polévka, trochu slabší hlavní jídlo (klasická kuchyně) a výborná buchta. Snídani není co vytknout, výběr naprosto ucházející, housky byly čerstvé a křehoučké přímo z pekárny. Sauna v pohodě, u vířivky chybí odvětrávání a ještě jedna místnost na převlečení (takže věci trochu navlhnou), jinak v pohodě. Personál byl vstřícný a snažil se vyjít vstříc všem našim požadavkům. Kdo hledá luxus hotelu, ať jde jinam. Kdo hledá levné ubytování za dobrých podmínek a vstřícnost k dětem a psům, bude nadmíru spokojen. My jsme byli :).

Vynikající (Jana T.)

Byli jsme spokojeni moc. Kousek od sjezdovky a dětské školičky. Ideální pro děti. Strava dobrá mohla by být pestřejší, ale nám stačila. Pokoje čisté.