Užijte si dovolenou ve vyhlášených českých lázních. Penzion Hortenzie vám kromě ubytování nabízí i polopenzi, láhev vína, úschovu kol a dvouhodinový vstup do Aquafora s vyhřívanými bazény i celoroční venkovní vířivkou.

Koupání a relax v lázeňském trojúhelníku

Využijte volný dvouhodinový vstup do Aquafora Františkovy Lázně. Čeká na vás vnitřní bazén s vyhřívanou vodou, celoroční venkovní vířivka, sauna a spousta dalších atrakcí pro dospělé i děti. Výlet do vodního světa si tak užije celá rodina.

Procházky po kolonádách, více než 20 různých léčivých pramenů, lázeňská atmosféra, to vše a ještě více vás čeká při dovolené ve Františkových Lázních. Tradice zdejší minerální vody sahá až do 15. století a je vyhlášená nejen u nás, ale také například v Německu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Bohumila K.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, pokoj příjemný, vše bylo v pořádku - i slibované víno se sladkým překvapením. Pobyt odpovídal popisu, jen škoda, že jsme z nedostatku času nemohli využít dvouhodinovou návštěvu bazénu. Strava vynikající a dostatek, i servírované snídaně postačily. Servírka milá a šikovná, pan vedoucí též velmi příjemný a výborný kuchař. Manželé Kantovi

Vynikající (Martina S.)

S pobytem jsme byli velmi spokojení, penzion je na pěkném místě, vybavení bylo v perfektním stavu, strava výborná, příjemný personál. Určitě doporučujeme.

Vynikající (Eliška K.)

Byli jsme velmi spokojeni, báječný penzion, výborná strava a velmi příjemný a vstřícný majitel. Poskytnuté služby byly na výborné úrovni a můžeme vřele doporučit všem zájemcům o pobyt ať jen víkendový, nebo 6denní jako v našem případě.

Skvělé (Miroslava D.)

Vcelku jsme byli spokojení, jenom provoz na blízké spojnici Aš - Cheb nás rušil celou noc.

Vynikající (Irena M.)

Krásné a klidné místo. Penzion je krásný, nový a vkusně vybavený. Nádherná jídelna. Ochotný a milý pan majitel. Mohu vřele doporučit.

Vynikající (Miroslava S.)

Vše bylo perfektní, včetně počasí, hrad Seeberg blízko, mažoretky s hudbou přímo na kolonádě, okolí též zajímavé.

Vynikající (Iveta L.)

Prostředí penzionu bylo příjemné, obsluha ochotná, vše bylo úžasné a příjemné.

Skvělé (Zdena ?.)

Hotel pěkný, čistý, jídlo dobré, škoda, že je restaurace otevřená jen do 21 h, rádi posedíme.

Vynikající (Jana P.)

Ubytování bylo moc hezké. Pan majitel velmi příjemný a úsměvavý muž, který naprosto úžasně vařil. Pobyt tedy doporučuj. Škoda že mimo sezónu je ve městě mrtvo. Všechny restaurace zavřené. Měli jsme problém se někde naobědvat. Našli jsme na kolonádě akorát pizzerii Beethoven, kde jsme dostali naprosto neosolené a neochucené špagety, které byly tak akorát s vajíčkem a trochou slaniny.

Vynikající (Lenka K.)

Velice jsme byli spokojeni, zatím jedno z nejlepších, co jsme mohli poznat čisto ochat personálu chutné jídlo určitě se sem vrátíme.