Uvolněte se díky neomezenému vstupu do wellness a fitness ve Wellness Penzionu Octárna v Kutné Hoře. Maximálně se zrelaxujete a protáhnete, máte i slevu na masáže. Na pobytu vás uvítá láhev sektu a každé ráno si pochutnáte na kontinentální snídani.

Procházka po Kutné Hoře

Nezapomeňte se také porozhlédnout po okolí, Kutná Hora má hodně co nabídnout. Navštivte třeba České muzeum stříbra, Chrám svaté Barbory nebo Kostnici v Sedlci, jejíž výzdoba z lidských ostatků je známá po celém světě.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alena Hofmanová H.)

Prostředí hotelu bylo příjemné a personál ochotný, obdrželi jsme vše, co bylo v nabídce, vyzdvihnout bych chtěla paní masérku, která byla velmi pečlivá a opravdu mě i manžela masírovala hodinu. Kutná Hora se nám velmi líbila a určitě doporučuji její návštěvu.

Vynikající (Dagmar S.)

Prostředí se nám líbilo. Obdrželi jsme vše co bylo v nabídce, měli jsme pobyt se snídaní, která byla naprosto v pořádku s donáškou na pokoj, což bylo velmi příjemné. Personál velmi vstřícný a milý. Nemáme k ubytování žádnou výtku.

Vynikající (Kateřina T.)

Prostředí dobrý, obdržely jsme vše, personál byl prima. Skvělý výlet je do zámku Kačina.

Vynikající (Zdenka K.)

Hotel čistý, příjemný, příjemný personál, výborná snídaně. Připomínka ke koupelně - málo světla, chybí poličky a háčky. Kutná Hora nádherná, moc jsme si to užili.

Skvělé (Helena B.)

Byli jsme spokojeni, všechno OK. V chladném počasí byla příjemná infrasauna i teplo na pokoji.

Skvělé (Roman K.)

Byl jsem docela spokojen, super snídaně, ochota personálu. Trochu je divná pracovní doba 8-12 16-21 4 hod přestávka. Po použití wellness není kde si vyfénovat vlasy.

Skvělé (Josef M.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Personál byl ochotný a příjemný. Využili jsme jen vířivku, neboť jsme celý den chodili po památkách. Nejvíc se nám líbil chrám sv. Barbory a kostel všech svatých s kostnicí. Krásný výšlap byl i na rozhlednu Kačinu.