Pobyt si užijí turisté i cykloturisté

Okolí hotelu je jako stvořené pro milovníky turistiky, cykloturistiky, ale i pro vášnivé houbaře a sportovce. Všude kolem vás se nachází CHKO, takže je jen na vás, zda se vydáte po některé z cyklostezek nebo se pěšky vypravíte k některému z jihočeských rybníků.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Helena B.)

Vše naprosto v pořádku. Příjemná paní recepční, výborné jídlo, čisté pokoje a krásný bazén. Kdo si chce užít klid, tak ať jede do Nežárky. Moc se nám tam líbilo, na podzim jedeme znovu.

Skvělé (Eva M.)

Pobyt odpovídal popisu, Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. V bazénu nás zklamala studená voda. Jinak jsme byli se všemi službami spokojeni. Personál nám vyšel ve všem vstříc. Nejvíc nás okouzlil TŘEBOŇ zvláště staré město a procházka kolem rybníků.

Vynikající (Libuše S.)

Příjemné prostředí hotelu, umístěného v klidné lokalitě, služby, ochotná paní vedoucí, výborná kuchyně. Trasy pro cyklisty, blízko Hluboká, Třeboň, Jindřichův Hradec aj.

Vynikající (Jaroslava G.)

Úžasný personál, hotel na krásném místě, klid, měli jsme vše, co jsme potřebovali. jediné mínus studený bazén.

Vynikající (Daniel B.)

Příjemná dovolená v krásném prostředí. Klid a pohoda. Výborný bazén, ale první noc zima na pokojích. Příjemná recepční a obsluha. Snídaně chutné, jen bych doplnil něco teplého (párky, vajíčka). Mnoho možností na výlety.

Vynikající (Hana D.)

Prostředí bylo dokonalé - opravdu klidná lokalita stranou všeho, na mýtině u lesa, večer klid, v noci žádný světelný smog a opravdu ticho.

Vynikající (Helena H.)

Naprostá spokojenost! Hotel pěkný, klidné prostředí; poskytnuté služby perfektní (na pokoji víno, ovoce; privátní bazén; snídaně v ceně - chutné, rozmanité; přikoupené večeře vynikající; skvělý kuchař; milá a ochotná paní manažerka hotelu). Tipy na výlet? Těžko říct, protože jižní Čechy jsou nádherné úplně celé! :-)

Skvělé (Jana F.)

Prostředí hotelu je pěkné, ideální pobyt pro cyklisty. V hotelu bylo čisto, personál milý, strava dobrá. Neměli jsme pěkné počasí, ale za to nikdo nemůže. Tím tedy bylo v hotelu chladno. Jen když už mají na pokojích televizi tak by měla být možnost se na ni dívat. Možností na výlety je hodně - Jindřichův Hradec,Třeboň,Stráž nad Nežárkou, .... Jinak bylo vše OK.

Vynikající (Miloslav D.)

Prostředí hotelu, výtvory kuchaře i jednání šéfové na zlatou známku kvality. Byly jsme tam s terénními elektrokoly, Okolní krásná příroda, spousta lesů nám je umožnila plně využít.

Vynikající (Dana D.)

Pobyt byl velice příjemný personál velice ochotný. Tip na výlet určitě doporučuji zámeček Červená Lhota.