Projděte si Krkonoše křížem krážem a začněte třeba v Hotelu U Supa *** v Harrachově. Ten je skvělým výchozím bodem pro turisty i místem pobytu pro rodiny. V ceně navíc máte i polopenzi a all inclusive nápoje. Pro děti je tu dětský koutek i hřiště.


V blízkém okolí hotelu se můžete vydat k Mumlavským vodopádům, na Voseckou boudu nebo do osady Jizerka. Ani na Čertovy hory nebo do polské části Krkonoš to ale není nijak daleko.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdenka R.)

Spokojenost bez výhrad, pan majitel velmi ochotný, služby vynikající. Snídaně velký výběr a večeře i když bylo jedno jídlo tak byly výborné. Rovněž výběr pití k večeři byl velice rozmanitý. Byli jsme překvapeni, tak vynikající úroveň jsme nečekali.

Vynikající (Alena ?.)

Hotýlek menší rodinného typu s velmi milým přístupem vedení, ochotou vyřízení drobných problémů. Strava (polopenze) chutná, domácího typu a v dostatečném množství. Velká výhoda i zdarma večerní nápoje a ochota podávání.Výborné je i parkoviště u hotelu a celkový přístup. Budeme propagovat služby Travelkingu i konkrétní hotel U supa. Děkujeme - za celou naši partu.

Vynikající (Jitka Gramskopfová G.)

Byli jsme spokojeni. Personál příjemný, strava výborná. Všude čisto a klídek. Mumlavské vodopády a skokanské můstky musíte vidět.

Vynikající (Eva H.)

Nemáme co vytknout. Nenáročný hotýlek s domácí atmosférou a kvalitním personálem, který má zájem o hosty. Personál příjemný, vstřícný, všude čisto, strava dobrá s večerním all inclusive nealko i alko nápoji. Žádný přepych, ale pohoda, útulno, klídek.

Skvělé (Marek H.)

Popis odpovidal recenzi. Necekejte luxus, je to spise pro mene narocne. Snidane dostacujici vyber, vecere polevka a druhy chod. Clovek nesmi byt vybiravy. Ale hladem jsme netrpeli. Vedouci ochotny, ale trochu pomaly. Pro nenarocne doporucuji.

Skvělé (Ingrid S.)

Velmi dobrá kuchyně, ochotný personál, víno průměrné a plné termíny, doporučuji si dopředu poptat volný termín.