Relaxační dovolená v Hotelu Pramen *** pouhých pár metrů od kolonády Mariánských Lázní. Těšte se na polopenzi a širokou nabídku wellness relaxačních procedur jako jsou různé masáže, zábaly, inhalace či lavathermové nahřátí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alena V.)

Ubytování odpovídalo popisu, byli jsme spokojeni. Strava byla na výborná, jen nám vadilo, že k večeři bylo nutné pití zakoupit v automatu u recepce. Wellnes služby byly na profesionální úrovni. Možná příští rok znovu zopakujeme. Jen jsme měli trošku problém hotel najít, místní jej znají pod jiným, původním názvem. Velikou výhodou je blízkost kolonády, cca 5 minut.

Skvělé (Lenka S.)

Ubytování ve stylu retro - vyhovující, personál skvělý, strava výtečná, procedury super. Jediná chyba - stará špaletová okna, která nejdou zavřít, naštěstí bylo ještě teplo.

Vynikající (Václava Z.)

Byli jsme velmi spokojeni, všichni byli příjemní, maximálně nám vycházeli vstříc. Vendula

Skvělé (Leo H.)

Personál příjemný, strava slušná, hotel ve stylu retro, takže nečekat žádný přepych, ale všude čisto. Pěkné okolí krásná příroda, hodně sněhu. V létě se vracíme neboť příroda více vynikne a hlavně park miniatur.

Vynikající (Marie M.)

Hotel má staré zařízení ale personál byl milý a ochotný. Jídlo výborné. Pouze jak je na voucheru napsána květnová výzdoba, byly na posteli vystříhány z látky lístky a sestaveny do srdce. Na stole byly dost kýčové umělé květiny. To je ale detail.

Vynikající (Hana D.)

Prostředí je příjemné, personál je příjemný a wellness také dobrý a příjemný. Vše bych doporučila.