Máte chuť na netradiční dovolenou po Česku? Vydejte se do Beskyd a ubytujte se v areálu Na Mlýně, kde vás čekají luxusní pokoje v podkroví mlýna, bohatá polopenze a privátní wellness v relaxační bečce a sudové finské sauně. Navíc minigolf zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie H.)

Všechno bylo v nejlepším pořádku, jídlo super, obsluha také na jedničku a tak to má být ne? Děkujeme, Marie.

Skvělé (Jana ?.)

Prostředí hotelu bylo úžasné, klid, lesy, pohoda. Spokojenost s wellness i milým personálem. Vynikající jídlo. Okolí ideální na výlety, navštívili jsme Hukvaldy a udělali si výšlap na Ondřejník :) Děkujeme.

Vynikající (Eva K.)

Pokud si chcete odpočinout a zrelaxovat se určitě si vyberte AREÁL NA MLYNĚ, personál na jedničku, strava dokonalá, božská příroda. Nikdy jsem si tak neodpočinula jako zde. Naprosto skvostná dovolená :-*

Skvělé (Ivana O.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Akorát jsme měli nevyhovující postel, byl to obyčejný rozkládací gauč, ze kterého nás bolely záda. Relax v kádích i sauna byli skvělé. Strava i personál v pohodě.

Skvělé (Ladislav B.)

Prostředí hotelu je krásné odpovídá fotkám a popisu. Strava byla chutná krajová jídla. Personál hotelu byl ochotný a všímavý. Celý pobyt byl velice příjemný a splnil očekávání.

Vynikající (Michaela ?.)

Vynikající, skoro není co vytknout. Pouze minigolf v katastrofálním stavu,což se dalo přežít. V den příjezdu nám netekla teplá voda, ale po nahlášení závady se druhý den hned vše opravilo. Jídlo - klasika, žádná gastronomie, ale chutné. Ubytování čisté, stylové. Okolí výborné na výlety.

Skvělé (Ladislav S.)

Vše odpovídalo nabídce, prostředí příjemné jen škoda, že chybí vyžití pro děti. Pěší výlet na Hukvaldy byl úžasný.

Vynikající (Lada R.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu a obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Byli jsme velmi spokojeni s poskytnutými službami, personálem, ubytováním, přístupem a stravou,-), která byla velmi chutná a vydatná, také wellness jsme si velmi užili, byla to příjemná změna. Využili jsme také možnosti výletu do okolí - Hukvaldy, nadchly nás Pustevny, Tarzanie - hlavně syn 2 dny po sobě:-). Doporučujeme se i zastavit do restaurace Balita, která je poblíž.

Vynikající (Vlastimil M.)

Vše absolutně na jedničku - slečna na recepci úžasná, ochotná. Prostředí nádhera a ochota personálu bez chybičky.

Vynikající (Eva T.)

Dovolená byla super. Byli jsme překvapeni krásným prostředím a milou obsluhou vždy ochotnou. Strava byla výborná, snídaně velkolepé. Určitě doporučujeme dalším klientům. V Beskydech je spousta krásných míst a v okolí Mlýna v Kozlovicích též např. Hukvaldy hrad i obora krásná. Vřele doporučuji vše.