Navštivte Brno, moravskou metropoli, a užijte si pobyt s polopenzí v Penzionu ST Varadero v městské části Líšeň. Ubytování je nedaleko centra plného památek, ale také nádherného Růženina lomu, lomu Hády a Moravského krasu.

Penzion v klidné části moravské metropole

Vydejte se na toulky po okolí

Přímo za penzionem se nachází Vápencový lom v lese, nádherný lom Hády a Růženin lom s pěknými jezírky. K lomům dojdete během pár minut. S dětmi se vydejte do Lamacentra Hády.

Vyjet můžete i mimo Brno. Za návštěvu stojí největší propast ve střední Evropě - Macocha nebo krápníkové jeskyně v Moravském krasu (10 km). Nenechte si ani ujít krásné historické centrum s jeho rozmanitým kulturním životem.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana L.)

Pokoje jednoduše zařízené, čisté, večeře (dali nám vybrat ze třech jídel) i snídaně dobré. Večer byla diskotéka, tak jsme si pěkně zatancovali, ale samozřejmě i počítali s hlukem na pokoji dokud nepřestali hrát. Mohli jsme ještě tančit i na pokoji jak byla hudba ještě slyšet. Byli jsme spokojení.

Skvělé (Lucie T.)

Personál příjemný, prostředí penzionu na sídlišti ne příliš lákavé, ale dobré spojení do centra.

Vynikající (Martin H.)

Penzion ST Varadero bol velmi utulny a prijemny s dobrou a castou intenzitou spojov do centra mesta. Personal bol mily, ustretovy, ochotny. Izby ciste a utulne

Vynikající (Renata P.)

V penzionu se nám líbilo, personál velmi příjemný, obsluha milá a ochotná. Jídlo chutné a velké porce, ke každému menu pití. Jako zpestření pobytu byla v sobotu fajn zábava. Doporučuji.

Vynikající (stanislava M.)

Velice se nám prostředí líbilo, ubytování pěkné, strava výborná a plně dostačující, obsluha výborná vřele doporučujem všem. I my se tam rádi ještě vrátíme.

Skvělé (Břetislav M.)

Obtížný příchod k pokojům (točité schodiště), na pokoji chyběl stole se židlí (muselo se sedět na válendách). Personál byl ochotný, strava dobrá a dostatečná. Celkově jsme byli spokojeni.

Skvělé (Jana K.)

Penzion bych pěkný, umístěný na okraji Brna v Líšni, takže byla možnost pěkných výletů. Okolí vypadalo jako na venkově. Od Travelkingu jsme dostali informace, co v okolí i v centru navštívit, což jsme využili. Další informace měl na svých stránkách penzion Varadero, kde jsme byli ubytovaní. Líbily se nám lomy Hády a Růženin lom (viz fotografie). Doprava do centra dobrá, autobusem nebo tramvají. Jídlo k večeří bylo nabízeno jen jedno, převážně smažené. K snídani výběr z párku, vajíček smažených a omelety. K pití káva, čaj, džus, na požádání voda. Personál ochotný.

Skvělé (Emílie O.)

Pokoj čistý, útulný, na jedno přespání dostačující. Personál příjemný. Punkevní jeskyně předčily moje očekávání, super.

Vynikající (Tatjana M.)

Boli sme spokojní s penziónom hlavne preto, že sa nachádzal na okraji mesta, s blízkou dostupnosťou mestskej dopravy. My s manželom nároční nie sme, tak sa nám páčilo aj ubytovanie so stravou. Dve noci sa dá sa dá vydržať všade. Akurát, že ak by sme tam mali byť týždeň, tak by som upravila večere. Lebo vybrať si z kuraciny alebo bezmäsitého jedla na večeru pre chlapa je málo. Raňajky výber zo 4 jedál, super.

Vynikající (Hana A.)

Pobyt v penzionu výborný. Jídla až nad hlavu a výborné. Škoda, že jsme tam byli tak krátce.