Dopřejte si zážitkový pobyt v oblíbeném Hotelu Beskyd **** se vstupem do vířivky a sauny, chutnou polopenzí a slevami na masáže, bowling i pivní lázeň s neomezenou konzumací podhorského piva. Pobyt jako stvořený pro romantiky i rodiny s dětmi.


Díky balíčku slev si za výhodné ceny vychutnáte 60 minut pivních lázní, masáže, bowling i prohlídku výroby cukrářských dobrot. Hotel vám navíc sleví i ze zapůjčení kol, a tak můžete aktivně prozkoumávat přírodu Beskyd.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Radka Doležalová D.)

Dobrý den, důvod proč jsem nevyplnila nejlepší hodnocení je ten, že jsme si tento hotel vybrali hlavně kvůli tomu, že můj manžel je milovník piva a nových značek a tento hotel sliboval vlastní pivo, což bohužel nebylo ani točené ani v láhvích.

Skvělé (Jana B.)

V podstate áno,akurát zľavy na služby sú aj mimo mesta.personál bol úslužný.Doporučila by som, aby priamo v hotely dali k dispozíi leták,kde by sme mohli robiť výlety do okolia.

Skvělé (Karla L.)

Se službami a wellnessem jsme byli velmi spokojeni. Strava průměrná ale dobrá, koleno úžasné, spokojeni. Na pokoji jsme měli dost teplo a postrádali aspoň ventilátor, jediná vada.

Vynikající (Jaroslava H.)

Byla jsem pobytu s kolegyněmi z práce a velká spokojenost, Určitě se zase vrátíme a doporučíme i dalším.

Skvělé (Martin U.)

Strava a obsluha personálu byla dobra. Pivní koupel a wellness byly výborné. Exkurze v továrně Marlenka byla Luxusní.

Vynikající (Věra M.)

Klidné prostředí, krásný pokoj s voňavým ložním prádlem, TV, Wi-Fi, velmi příjemný personál.

Skvělé (Mariana B.)

prostredie - veľmi pekné áno dostali sme všetko strava - dobrá wellness - krásne príjemné personál - priateľský, príjemný odporučila by som aj ďalším zákazníkom

Vynikající (Jana B.)

Velmi jsme byli spokojeni se službami hotelu i s personálem. Doporučujeme výlet do Frýdku-Místku, do firmy Marlenka, exkurze s ochutnávkou (nutno telefonicky objednat).