Vychutnejte si spojení atmosféry vyhlášeného lázeňského města, kterým Mariánské Lázně bez pochyb jsou, a pohodlí, které nabízí místní wellness hotel Krakonoš ***. Těšte se na snídani či polopenzi, vstup do bazénu i solné jeskyně i léčebnou proceduru.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alena Holá H.)

Prostředí hotelu super, to co jsme si domluvili bylo dodrženo, jídlo velmi chutné, personál příjemný. Jediné co nás zaskočilo: spojení s městem. Na pěšky je to hodně daleko a autobusová doprava je pouze do 18.00 hod.

Skvělé (Danka M.)

Všechno odpovídalo popisu, personál příjemný, snídaně bohaté, procedury dle nabídky.

Vynikající (Hana K.)

Pokoj odpovídal popisu, souhlasilo vše, co bylo na kupónu, strava pestrá, jídlo dobré. Doporučujeme výlet na naučnou stezku Kladska.

Vynikající (Alena K.)

Byli jsme velmi spokojeni. Všichni zaměstnanci byli velmi vstřícní, jídlo velmi chutné a všude čisto a pořádek. Obdrželi jsme všechny procedury slíbené v kupónu a bazén byl vytápěný cca na 30 stupňů, takže byl vhodný i pro lidi, kteří si v bazénu rádi zacvičí. Navíc se hotel nachází u areálu s miniaturami našich památek, tak jsme měli i pěknou podívanou.

Skvělé (Pavel R.)

Trochu nejasností, vše se vyřešilo. Strava bez nápadu, wellness na vyšší úrovni, bazén čistý a teplý, solná jeskyně fajn. Personál reaguje dle vás. Když se usmíváte.... Zde nehledejte chyby.

Skvělé (Václav P.)

Byli jsme spokojeni s personálem, stravou, pouze k vybavení pokoje - opravdu ubohá televize.

Vynikající (Petra T.)

Máme rádi hotel Krakonoš a letos už jsme zde byli po páté. Hotel leží v překrásném místě, rádi se procházíme v okolí. Se službami v hotelu jsme maximálně spokojeni. Rozhodně doporučujeme, kromě procházek v Mariánských lázní, navštívit nedaleký Bečov nad Teplou, kde vystavují Relikviář sv, Maura. Za návštěvu rovnež stojí klášter v Teplé, nebo Lázně Kynžvart.

Vynikající (Jiří B.)

S pobytem v hotelu Krakonoš jsme byli velmi spokojeni. Služby odpovídaly plně popisu dle nabídky a ani jsme během 3 dnů nestačili vše využít Velmi kvalitní a bohaté byly snídaně. Večeře formou výběru ze 3 menu byly poněkud skromnější, pestřejší nabídku jídel k večeři bychom uvítali, optimální jsou pochopitelně bufetové večeře, ale chápeme, že by také cena byla nepochybně vyšší. Výborný bazén s teplou vodou a protiproudem. Nabídku lázeňských procedur jsme z časových důvodů nevyužili. Krásné okolí hotelu s možností mnoha výletů. Mariánské Lázně nás mile překvapily svoji čistotou a dokonalou údržbou budov i parků Pobyt můžeme jednoznačně doporučit.

Vynikající (Soňa ?.)

Pobyt super, personál, jídlo, služby wellnessu, jen škoda, že je tak daleko od centra. Pěšky se to s kočárkem sice dá, ale komu se chce s kočárkem do kopce, že?!

Vynikající (Lucie L.)

Moc hezký hotel, hrozně milý personál. Strava vyhovující. Bazén byl čistý a opravdu teplý. Děti byly nadšené. Hotel je na kopci, do města cca. 40 min chůze. Busem 2 zastávky. Lanovka jezdí do 16 hod. - hned u hotelu. I bez lázeňských procedur se zabavíte. Moc se nám tam líbilo. Doporučuji.