V Luhačovicích vás čeká pravá lázeňská atmosféra a příjemné ubytování v Hotelu Krystal ***. Posilníte se na snídaních a procházka za léčivými prameny může začít. V ceně máte také masáž na 30 minut dle výběru a slevu do Městské plovárny a na wellness.

Mimo hotel se skvěle uvolníte například v Městské plovárně asi 5 minut pěšky od hotelu. V Luhačovicích si vydechnete, pročistíte své tělo a naberete novou energii. Zdejší parky jsou ideální pro klidné procházky za popíjení minerálních pramenů. Vždyť se jedná o prameniště Vincentky!

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaroslav ?.)

Pobyt v hoteli zodpovedal popisu v ponuke. Strava zodpovedala štandardu. Izba priestranná, čistá, vybavenie vrátane sociálneho na úrovni. Masáž od hotelovej masérky nemala najmenšiu chybičku. Vzhľadom na polohu hotela na rušnej ulici by bolo vhodné porozmýšľať o výmene okien a zabezpečiť lepšiu protihlukovú izoláciu. Luhačovice a okolie nepotrebujú komentár. Výborné podmienky na pešie túry a užili sme si aj na MTB.

Skvělé (Jindřiška J.)

Je škoda že v hotelu krystal nejsou i večeře. Personál byl milý a masér svou práci odvedl dokonale. Do hotelu bychom se klidně ještě vrátili a doporučili přátelům.

Vynikající (Magdalena M.)

V hotelu Krystal jsme byli opakovaně a vždy jsme byli spokojeni. Vše, co jsme si zaplatili, jsme obdrželi. V hotelu je velmi příjemná a vstřícná paní recepční, která okamžitě vyhoví všem požadavkům. Škoda, že hotel neposkytuje polopenzi.

Vynikající (ROMAN F.)

Vše odpovídalo popisu, snídaně chutné a vydatné, klimatizace na pokoji super, masáže perfektní, nemůžeme si na nic stěžovat. Personál hotelu ochotný a vždy připravený poradit.

Vynikající (HANA H.)

Vše bylo OK. Personál ochotný, usměvavá p. recepční. Snídaně dobré, vždy se dalo vybrat. Hotel je u hlavní cesty. Daly se zavřít okna, je tam klimatizace. Blízko na promenádu, prameny na dosah. Přehrada je malinká, procházka asi 3 km okolo. Vezměte rohlíky pro kapry, jsou to maccíčci. Výlet do ZOO Lešná. Zmrzlina malinová v divadelní kavárně nemá chybu. Pizza výborná kousek pod hotelem.

Vynikající (Miroslav K.)

Jsme zde opakovaně takže již víme co čeho jdeme. Vše co bylo avizováno bylo splněno, personál vstřícný.

Vynikající (Eva K.)

Pobyt odpovídal, vše co bylo v kuponu jsme obdrželi, strava dobrá, personál a služby hodnotím kladně. Poloha hotelu výborná.

Skvělé (Hana K.)

Při našem pobytu proběhlo vše v pořádku. Na snídani byl dostatečný výběr jídla. Nadmíru spokojeni jsme byli s masážemi. Jisté rezervy byly akorát v pořádku na pokoji.

Skvělé (Ludmila F.)

Prostředí i ubytování bylo hezké, čisté. Nevýhoda hlučnost u hlavní cesty. Koupání v městském koupališti super a blízko! Snídaně jednotvárné. Personál ochotný.

Skvělé (Jan F.)

Hotel po rekonstrukci, jen drobné nedostatky, jinak velmi pěkné prostředí, dobrý výběr na snídani, personál milý.