Užijte si Prahu v historické budově bývalého královského soudu v Royal Court Hotelu ****, který leží v parádní lokalitě kousek od centra - na Václavské náměstí dojdete za 15 minut. V ceně je bohatá snídaně, na níž si musí pochutnat každý. Těšte se také na láhev sektu. Za příplatek relaxujte v nádherném wellness v orientálním stylu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Blanka M.)

Ubytování super, čistota a útulno. Personál příjemný, milý. Snídaně dostačující, bez problémů, jedním slovem super :)

Vynikající (Ludmila ?.)

Všechno super. Krásné ubytování, dobré snídaně, blízko do centra. Jen bych vytkla, že nejdou v TV české programy.

Skvělé (Ivana B.)

Hotel se nám líbil, pokoj byl čistý, útulný a příjemně zařízený. Personál laskavý, ochotný, vstřícný. Snídaně naprosto dostačující a chutná. Měli jsme nějaké problémy, ale myslím si, že personál neměl moc možnost to ovlivnit.

Vynikající (ilona B.)

Vše bylo v naprostém pořádku, služby, personál, dostupnost. Rádi si nějakou akci zopakujeme.

Vynikající (Tereza T.)

Hotel odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Byli jsme velice spokojeni s kvalitou personálu, který byl ochotný a usměvavý. Snídaně byly skvělé, wellness jsme nevyužili. Doporučujeme nedaleké bistro Mr. Bahn-Mi pro milovníky vietnamské a asijské kuchyně :). Pobyt byl skvělý a rádi se do hotelu zase někdy vrátíme.

Vynikající (Olga K.)

Obdrželi jsme vše. Personál velmi vstřícný a příjemný. Hodnotím výborné snídaně a čistotu. Rádi se tam opět vydáme.

Vynikající (Michaela S.)

Hotel je asi 5 minút pešo od centra. Dostali sme všetko, čo bolo sľúbené. Slečna na recepcii nám milo dala mapku centra a vyznačila čo sme potrebavali + sme dostali víno a šampanské. Raňajky boli výborné - teplé jedlá, koláčiky, ovocie, zelenina, pečivo, šunky, salámy, syry aj cereálie.

Vynikající (Renáta M.)

Prostredie hotela sa mi veľmi páčilo, všetko čo bolo na kupóne sme dostali. Aj strava bola výborná. Som spokojná aj s personálom hotela.

Vynikající (Denisa V.)

Prostredie hotela krásne, kúsok od centra, milí a ústretoví personál, mali sme babskú jazdu. O rok určite sa sem vrátime, maximálna spokojnosť, doporučujem.

Vynikající (Renáta F.)

Hotel je pěkný, pokoje menší, ale útulné. Na pokoji jsme měli na přivítanou láhev šampaňského. V ceně pobytu byla snídaně, která byla moc dobrá. Bylo si co vybrat ze slané i sladké kuchyně. Wellness jsme nevyužili, byli jsme jen na jednu noc. Personál byl velmi vstřícný, nabízel i doplňkové služby. Pobyt proběhl naprosto bez problémů. Byli jsme spokojení.