Zbožňujete odpočinek, přírodu a víno? Tak zavítejte na dovolenou do srdce CHKO Pálava do parádního 3* hotelu s vířivkou, procedurami a polopenzí. Vydejte se po jedné z vinařských stezek nebo se oddejte relaxaci ve wellness.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Simona H.)

Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Personál byl příjemný. Relaxační masáž příjemná.

Skvělé (Veronika ?.)

Pobyt popisu odpovídal. Obdrželi jsme vše, co bylo předmětem kupónu. Ochota personálu byla dobrá, až na recepční při příchodu (nevysvětlila, nebyla vstřícná, spíš jsme měli dojem že obtěžujeme).

Skvělé (Petr B.)

Příjemné prostředí, pobyt odpovídal popisu. Strava dobrá, paní ve wellness příjemná a ochotná, to platí i o personálu hotelu. Jediné mínus, nízký prostor nad postelí u okna. Pobyt určitě doporučujeme. Petr a Věra.

Vynikající (Nikol A.)

Vše bylo, jak má být, velká spokojenost. Typ na výlet: Archeologické muzeum v Pavlově.

Skvělé (Patrik P.)

S pobytem jsme byli spokojeni, strava, ubytování, procedury, vše v naprostém pořádku a super :-).

Skvělé (Simona V.)

Prostředí hotelu krásné, pobyt odpovídal popisu, obdržely jsme vše co bylo garantováno. Wellness procedury super, byly jsme spokojení, jídlo trošku horší a menší výběr, proto o jednu hvězdu méně. Personál by se mohl více usmívat, ale na druhou stranu nic nebyl problém.

Vynikající (Daniela S.)

Líbilo se nám prostředí v hotelu, odpovídali popisu. Vše co bylo v kuponu jsme obdrželi. Služby poskytované taky spokojenost. Personál byl velice příjemný. Moc pěkné prostředí výběr vinných sklepu.

Vynikající (Aneta G.)

V hotelu Iris jsme byli již opakovaně a vždycky se budeme rádi vracet. Už kvůli příjemnému prostředí, útulným pokojům, krásnému okolí, profesionálnímu personálu a v neposlední řadě výtečnému jídlu z hotelové restaurace.

Vynikající (Eva P.)

Prostředí hotelu příjemné, pobyt odpovídal popisu, služby stravování i wellness byli v pořádku. Personál hotelu velice milý.

Vynikající (Petr K.)

Personál hotelu byl velmi příjemný, prostředí bylo fajn a měl jsem kde zaparkovat. Procedury v ceně byli v pořádku.