Vyrazte do Mariánských Lázní na luxusní pobyt a nechte za sebou každodenní starosti. V ceně máte vynikající polopenze, ale především zkrášlující a ozdravné procedury jako zábaly, podvodní masáže, vířivku nebo i vstup do bazénu a trénink golfu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslav C.)

Výborné ubytování, velmi dobrá strava a ochotná obsluha. Wellness na úrovni, zejména výřivka.

Vynikající (Marek V.)

Náš 5-ti denní pobyt v hotelu Morris naplnil naše veškerá očekávání. Veškeré wellness procedury z kuponu byly dodrženy a byly úžasné. Nejvíce bych vyzdvihl velmi milý a ochotný personál, vynikající kuchyni. Prostředí hotelu je velmi útulné a pro wellness pobyt ideální. Jedná se o klidnou lokalitu s pokoji orientovanými do přilehlých parků. Možností kam v okolí vycestovat je nespočet. Mohu doporučit: park Bohemium, Bečov nad Teplou, Klášter Teplá, Kládské rašeliny, rozhlednu Krásno a samozřejmě samotné Mariánské lázně. Pobyt doporučuji všem, kteří o něm uvažují a určitě se příští rok opět vrátíme.

Vynikající (Josef H.)

Prostředí hotelu je velmi příjemné. Všechny služby byly poskytnuty na velmi dobré úrovni. Personál ochotný, vstřícný.

Skvělé (Alena S.)

Hotel bol pekny, personal prijemny, ale daleko od ML. Ta kyvadlova doprava bola len 4x denne, cize bolo treba pouzivat auto, a to uz sa neda na namesti si dat vinko :( .

Vynikající (Ivana K.)

Prostředí hotelu úžasné, domácké, klidně v retro stylu, personál milý a vstřícný, pracovnice wellness ochotné, milé, profesionálně na výborné úrovni, jídlo dostačující výběr a chutné, procedury v rámci balíčku jsme absolvovali bez problémů. Celkové super doporučují.

Vynikající (Josef S.)

Vše bylo skvělé, prostředí velmi příjemné a personál velmi pozorný a ochotný pomoci.

Vynikající (Alena K.)

Pobyt se nám velice líbil a vše bylo prostě na jedničku. V lázeňské části města bylo velmi krásné osázení jarními květinami. Tip na výlet mohu doporučit: procházku po Kladské. Je to nedotčená příroda.

Skvělé (Miloslav L.)

Prostředí hotelu bylo čisté, odpovídalo 4 *, personál velmi milý a příjemný, strava odpovídají také, wellness příjemné. Přímo vedle golfu. Super za rok zase.

Vynikající (Romana K.)

Hotel je velice pěkný, vkusný. S veškerými službami jsme byli spokojení. Personál byl milý, ochotný.

Skvělé (Petra J.)

Hotel odpovídá popisu. Pobyt vám zajistí romantiku, luxus, příjemnou atmosferu restaurace. Personal velmi vřelý a ochotný. Procedury není třeba bukovat předem, zajistí je samy na recepci a pokud se vám čas nelíbí, pokusí se změnit. Jen malé info pro klasické lázeňáky, co jsou zvyklí chodit po hotelu v županu, pokud budete mít pokoj v jiném domě, tak to v te zimě nedáte :) a musíte využít šatny k převlečení do wellness. Procedury průměr a strava také. Jinak spokojenost a dostačující pro pár nebo kamarády na oddych a trochu hýčkání. Pro rodinu s dětmi bych úplně nedoporučovala a vlastně jsme také neviděli ani jedno, i když byl hotel plně obsazen.