Navštivte nejvyšší české hory Krkonoše, ubytujte se pohodlně v Penzionu Lesní Zátiší a užijte si všechny výhody balíčku. Čeká vás polopenze s domácími dezerty, relaxace v bazénu či sauně i sportovní vyžití na hřišti.

Hostům je k dispozici venkovní solárně vyhřívaný bazén s lehátky a slunečníky, se slevou se prohřejete také v sauně.

K dovádění a různým míčovým hrám je určené venkovní travnaté hřiště. Balóny a rakety s sebou balit nemusíte, v penzionu vám je zdarma zapůjčí. Příjemný večer pak můžete strávit u táboráku, uvnitř penzionu se pak můžete utkat ve stolním tenise nebo fotbálku.

Turistika v Krkonoších pěšky i na kole

Okolní svahy zajišťují celoroční sportovní vyžití a turistické trasy dostupnost oblíbených cílů, např. Černé skály nebo Labské boudy. Vydat se samozřejmě můžete až na Sněžku nebo jen do nedalekého Špindlerova mlýna. Jestli se nejraději pohybujete na dvou kolech, využijete úschovnu kol zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana N.)

Vše bylo perfektní, příjemné prostředí, dobré jídlo, dechberoucí výhled. Paráda!

Skvělé (Růžena J.)

Pěkný penzion v krásném a klidném prostředí, výborná strava. Možnost zajímavých výletů po okolí.

Vynikající (Jaroslav Nosek N.)

Je možnost navštívit rozhlednu Žalý, Rovinka, (kde je občerstvení) Horní Mísečky, Špindlerův Mlýn atd. Uvádíme co jsme navštívili během 3 dnů pobytu. Personál hotelu je vstřícný, velmi dobrá domácí strava. Vzhledem k tomu že jsme navštívili Lesní Zátiší v říjnu tak již nefungoval vytápěný bazén což bylo pochopitelné. Celkově se nám pobyt moc líbil.

Skvělé (Vera ?.)

V penzionu se nám moc líbilo, pobyt odpovídal popisu, strava byla dobrá, pokojík malý, ale útulný a čistý, personál ochotný. Od penzionu je nádherný výhled. Úžasné výlety do okolí.

Vynikající (Jaromír N.)

Personál hotelu perfektní a ochotný, všude čisto, strava výborná. Okolí velmi pěkné.

Skvělé (Marie M.)

Prostředí hotelu bylo uspokojivé, tiché, odpovídalo popisu. Nabízející se bazén byl v době našeho pobytu nefunkční, opravoval se údajně motor. Travnaté hřiště bylo zarostlé, to úplně neodpovídalo nabídce. Strava dobrá, odpovídala našim nárokům. Personál byl vstřícný. Okolí hotelu nabízí mnoho možností k výletům, jak pěším, tak na kole. Na kole třeba do Špindlerova Mlýna a pod lanovku do Herlíkovic a lanovkou zpět, pořád z kopce.

Vynikající (Ingrid P.)

Penzión Lesní Zátiší zodpovedal popisu jedná sa o tiché a veľmi príjemné zariadenie čo nám vyhovovalo. Strava bola dobrá a nám bohate postačovala, penzión vedú dvaja úžasní ľudia - manželskí pár ktorí sa o všetko príkladne starajú, boli ochotní a poskytli nám všetky informácie ktoré sme od nich požadovali. Vcelku náš pobyt - ubytovanie a strava zodpovedali cene ktorú sme za to dali. Vrelo odporúčam turistom a cyklistom je čo vidieť a kam ísť.

Skvělé (Ingrid P.)

Prostredie hotela velmi pekne, ciste hotel zodpovedal fotkam a popisu. Strava bola dobra a personal velmi mili. Vzdy nam pomohli ked sme sa nieco opytali, poskytli nam mapy. Da sa ist na tury aj na bicykle. Vrelo odporucame.