Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ivana F.)

Prostředí hotelu příjemné, starší vybavení nevadilo. Poskytnuté služby dle kupónu odpovídající. Wellness útulné, maličké. Personál hotelu příjemný, strava výborná v dostatečném množství.

Vynikající (Miroslava ?.)

Jídlo super, z hotelu jde vidět na mamuti mustky, čistota, super spa, užili jsme si to i bez větších procedur.

Vynikající (Martin S.)

Hotel je velmi pěkný, příjemné prostředí. Některé části by snesly obnovu. Služby dobré, personál se choval vzorně.

Vynikající (Radka F.)

Víkend probĕhl tak, jak jste nabízeli. Byla jsem velmi spokojena jak s hotelem, tak i s personálem. Děkuji.

Vynikající (Zdenka L.)

Krásný, čistý hotel, milý a ochotný personál a spousta jídla. Vše odpovídalo popisu. Spousta atraktivních míst v blízkosti hotelu i pro rodiny s dětmi, které nelze za třídenní pobyt stihnout. Všem moc doporučuji!

Skvělé (Václav T.)

Penzion se nachází na pěkném místě, přímo v centru města, s pěkným výhledem na skokanské můstky. Byli jsme spokojeni s ubytováním i stravou. V ceně pobytu byl neomezený vstup do wellness, který jsme ale nemohli využít, protože vyhrazený čas je poněkud nepraktický pro návštěvníky - turisty. Uvítali bychom možnost návštěvy wellness v pozdějších hodinách. Takto jsme vlastně platili za něco, co jsme nemohli uplatnit.

Skvělé (Petr S.)

Obsluha příjemná, jídlo výborné, ubytování trošku starší, ale příjemné a čisté. Jen wellness není tak úplně wellness, ale spíše vířivka se saunou. Ale celkově jsme byli spokojení a dovolenou si užili.

Vynikající (Martina P.)

Vše proběhlo v pořádku. Pobyt podle popisu odpovídal, s hotelem - službami i personálem jsme byli spokojeni.

Vynikající (Marek V.)

Umístění hotelu, okolí hotelu, nabízené služby i stravování bylo příjemné. Personál byl ochotný a vstřícný.

Skvělé (Jana D.)

Personál slušný, vstřícný, kuchyň dobrá, jídla dostatek. Vybavenost pokojů - starší, ale čisté. Wellness - z publikovaných foto jsem očekávala více (pouze parní sauna, ne příliš teplá, malá vířivka do 3 osob).