V rámci pobytu vás toho ale čeká mnohem více. Relaxovat můžete i v hotelové infrasauně, finské sauně nebo na relaxačním vibračním lehátku. Nejen ženy pak ocení parafínový zábal na ruce, který zjemňuje pokožku a díky teplu uvolňuje také klouby a svaly.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan H.)

Prostředí hotelu bylo útulné a odpovídající obrázkům na portále. Vše co bylo na kupónu jsme obdrželi a vše bylo bez komplikaci. Jídlo bylo velice chutné a i přesto ze bylo v daném termínu málo hostů, ke snídani jsme dostali vše co jsme si přáli. Sauna byla příjemným doplňkem. Personál hotelu byl velmi vstřícný.

Skvělé (Marcela D.)

Celkově spokojeni, velice příjemný a ochotný číšník, jídlo dobré, ubytování k plné naší spokojenosti.

Vynikající (Ludmila K.)

Hotel čistý, útulný, velmi příjemné prostředí, velmi milý a ochotný personál, strava výborná, využili jsme i wellness - rovněž naprostá spokojenost, bazén také - z našeho hlediska to nemělo chybu, všem doporučujeme. V okolí jsme navštívili Vrchlabí - Krkonošské muzeum, zámek i klášter, dále v Jilemnici zámek i s prohlídkou, v Harrachově vodopády + skok. můstky, samozřejmě lanovkou na Růžovou Horu (Sněžka pro vítr nebyla možná).

Skvělé (Radka V.)

Prostředí hotelu, personál, čistota hotelu, strava, nemohu si na nic stěžovat, vše bylo OK. Jediné co mi vadilo byla nízká teplota vody v bazénu i vzduchu ve wellness centru. V podzimních měsících jen pro otužilé!

Vynikající (Helena M.)

Personál velmi ochotný a vstřícný. Na poslední chvíli jsme vzali vnučku a paní vedoucí nám zajistila přistýlku. Bazén příjemný a prima lyžování i se ski školičkou v nedalekém Černém dole. Doporučujeme oběd v hotelu na náměstí tamtéž. V hotelu Arnika též výborná polopenze a výborné víno a káva.

Skvělé (Radek ?.)

Ve všem maximální spokojenost, personál dokonalý, služby také fajn, pouze jsme byli překvapeni, že vyhřívaný bazén není teplejší než lidské tělo. Ale to jsme si jenom špatně představili.

Skvělé (Jana ?.)

Pobyt splnil naše očekávání. S ubytováním, jídlem i ostatními službami jsme byli spokojeni, ubytovali bychom se znovu.

Skvělé (Zuzana S.)

Výborná kuchyně. Čistota pokoje. Ochotný pan číšník. Jen uzamykání hotelu ve 22 hod. a jeho otvírání v 7:30 hod. nám nevyhovovalo. Také komorní prostředí restaurace by vylepšila kulisa rádia.

Vynikající (2 M.)

Prostředí hotelu se mi líbilo, vše čisté, upravené, naprosto v pořádku. Pobyt odpovídá popisu. S poskytovanými službami jsme byli velmi spokojeni , wellness byl úžasný - užili jsme si příjemný pobyt v infrasauně, masáž, parafinový zábal rukou i plavání v krytém bazénu. Strava byla vynikající, porce veliké, opravdu velmi chutné. Personál hotelu je velmi příjemný, usměvavý a vstřícný. O co jsme je požádali, bylo nám vyhověno. Dají se naplánovat i výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí hotelu, krajina je nádherná , okouzlující.Všem vřele doporučuji.

Skvělé (Pavla G.)

Prostředí nebylo špatné, hotel byl čistý, hezký. Paní recepční na mě působila hodně přísně (starší blonďatá paní). Číšník byl naopak velmi příjemný a kromě své práce nám i vyprávěl historii zchátralého pivovaru stojícího vedle hotelu. Byl ochotný. Co se nám nelíbilo bylo to, že zde nejsou žádné turistické ukazatele. U nás v městečku se turistice věnujeme už v dobách komunismu a máme tu dobře značené trasy. Na Černé hoře jsme také bloudili, na mravenčí stezce u Hostinného taktéž. Počasí nám vyšlo, takže jsem byli spokojení. Hotel nám půjčil kola po předešlé domluvě. Takže to byl dobrý benefit. Jen ještě malá poznámka, mělo by se zde dopředu upozornit na problém s parkováním. U hotelu je málo místa a navíc prý by sousedi nadávali, že tam stojíme. Museli jsem vyjednávat, kde že tedy vlastně můžeme auto nechat. S tímto problémem se potýkal každý kdo tam přijel. Jídlo bylo vynikající a byl tu klid. Příroda nádherná. Mějte se hezky a pomozte hotelu vyřešit parkování. Pavla Garčicová.