Za památkami UNESCO

Věděli jste, že v Třebíči je hned několik památek zapsaných na seznamu UNESCO? Třeba románsko-gotická bazilika sv. Prokopa, jejíž vznik se datuje do 13. století. Bazilika právoplatně patří mezi skvosty města, pro některé jde dokonce o nejkrásnější stavbu vůbec. Hned vedle baziliky stojí třebíčský zámek, který je národní kulturní památkou.

Na seznamu UNESCO se nachází i místní židovský hřbitov. Na levém břehu řeky Jihlavy najdete jednu z největších židovských čtvrtí v Evropě, taktéž památku UNESCO.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marie S.)

Personál byl ochotný, vstřícný. Ve wellness nebylo zrovna čisto. Doporučujeme Masarykovu vyhlídku nad Třebíčí.

Skvělé (Olga S.)

Pobyt jsme si skvěle užili, jen na pokoji v posteli se v noci objevovali broučci, bylo to nepříjemné, ale i to se zvládlo. Strava vynikající, děkujeme p. kuchaři, moc jsme si pochutnali, wellness již ve starším provedení, vířivka funkční, ale zastaralá, účel wellnessu ale splňovala. Personál příjemný, v restauraci nemělo chybu.

Skvělé (Jaroslava ?.)

S pobytem jsme byli spokojeni, vše jsme obdrželi co bylo na kupónu. Personál hotelu ochotný, příjemný. Doporučuji prohlídku baziliky s průvodcem, moc zajímavé. Dále návštěvu Vinohrádek nad babou - výborná kuchyně.

Vynikající (Jana C.)

Vše bylo v pořádku. Výhodná je doba večeří do 21.00 s tím, že je možno ještě posedět déle i se slevou na konzumaci.

Skvělé (Jana D.)

Boli sme spokojní, personál bol príjemný, strava dobrá. Dostali sme všetko čo bolo uvedené v ponuke.

Skvělé (Libor L.)

Personál se skládal z jedné snaživé recepční a jednoho číšníka, zřejmě se ještě někdo motal v kuchyni. Zajistili ale vše, takže bez výhrad.

Skvělé (Zaven R.)

Strategicky dobrá poloha hotelu, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše podle kupónu, se službami jsme byli spokojeni. Personál hotelu i restaurace byl vstřícný. Záleží na zájmech klientů, my jsme byli v Dukovanech, na přehradě Dalešice, v památníku Bible Kralické, skvělá je židovská čtvrť ve Třebíči, další možnost je Telč.

Skvělé (Veronika B.)

Pobyt bol príjemný. Jedinú vec, ktorú by sme vytkli boli neskutočne mäkké postele a tak sme sa moc nevyspali. Personal bol milý a prívetivý. Porcie jedál boli síce nad naše sily ale neurazili ani svojou jednoduchosťou. Odporúčam. Malá rada: Choďte autom a spravte si výlet do Brna :) .

Skvělé (Jitka J.)

Pobyt se nám líbil, byli jsme spokojeni. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. Privátní vířivka supr, strava by mohla být pestřejší hlavně snídaně, třeba ke kávě nebylo nic sladkého, ale jinak nám chutnalo. Trochu zima v jídelně. Personál hodnotíme velice kladně. Tip na výlet - rozhledna Pekelný kopec v době honu - opravdu nezapomenutelný zážitek. Jinak celá Třebíč a návštěva Telče moc krásné památky.

Skvělé (Miloslav P.)

Hotel odpovídal, byl čistý, jídlo v rámci možností a ceny. Obdrželi jsme vše. Personál ochotný. Velmi pěkné jsou Jaroměřice a Telč. Mnoho jsme nestihli, pobyt bychom volili delší.