V Hotelu Fontána *** u Brněnské přehrady vás čeká skvělá dovolená ideální pro pár i celou rodinu. Čeká vás wellness s vnitřním bazénem, výborným jídlem a varianty, při kterých má dítě do 11,9 let pobyt s vámi v ceně.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Magda S.)

V hotelu se nám moc líbilo. Pokoj byl pohodlný. Možnost zaplavat si v bazénu již před snídaní. Výlet pěšky na Veveří a zpět lodí, mohu jen doporučit.

Vynikající (Pavla ?.)

V hotelu Fontána jsme byli moc spokojeni, výborné ubytování, vstřícný přístup personálu zvlášť na recepci (měnili jsme termín pobytu), teplý bazén, příjemná vířivka, krásné prostředí brněnské přehrady. Vřele doporučuji.

Skvělé (Darja M.)

Pobyt odpovídal popisu, jídlo bylo vynikající, ale vybavení hotelu je trošku starší.

Vynikající (Karel K.)

Všechno bylo super, byli jsme velice spokojeni, vynikající jídlo, skvělé wellness centrum, veliký pokoj s balkonem. Příjemný a vstřícný personál.

Skvělé (Petr N.)

Strava výborná, personál velmi ochotný, wellness super, hlavně při nepříznivém počasí jaké jsme trefili my. Prostředí hotelu pěkné, pravda hotel už něco pamatuje. Příroda okolo přehrady krásná, vyjížďka po přehradě taky.

Skvělé (František P.)

Prostředí hotelu nás nenadchlo, úklid pokoje celkem průměrný. Služby v hotelu jsou velmi dobré. Skvělá a velice milá obsluha. Strava výborná. Hotel je umístěn v klidném prostředí. Do přístaviště k přehradě je to kus cesty a tak jediná doprava je jet autem. S pobytem jsme byli spokojeni.

Vynikající (Miroslava R.)

Dobré jídlo, personál ochotný, vše vysvětlí, no prostě spokojeni ze všech stran čisto a krásný výhled z hotelu.

Vynikající (Eva J.)

Celý pobyt byl super! Personál hotelu byl příjemný a snažil se. Wellness bylo úplně nej, velmi jsme si užili jak bazénu, vířivky a tak i sauny. Večeře byli taky velmi chutné.

Vynikající (Libor P.)

Prostředí krásné. Fullservis. Strava velmi dobrá, wellnes vynikající. Personál ochotný.

Vynikající (Markéta V.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Na hotelu jsme byli skoro sami z důvodu pobytu po sezoně a také asi, že byl všední den. Výborné wellness! Spousta hotelů si hraje na wellness, ale v tomto hotelu bylo vše, sauna, pára, bazén, vířivka, sprchy s masážními hlavicemi, infra sauna. Okolí krásné, jeli jsme parníčkem, pak se svezli elektrolodičkou, prošli se podél přehrady. Pobyt pro nás neměl chybu.