Dopřejte si perfektní relaxaci a pohodu v osobně ověřeném hotelu Harmonie ***. Těšte se na bohatou polopenzi, vstup do bazénu a procedury jako inhalace Vincentkou či zábaly a masáže dle výběru, které vás dokonale uvolní.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miloš R.)

Velmi krásné prostředí v blízkosti přehrady, ale s dobrou dosažitelností centra Luhačovic. Skvělé ubytování, slušné stravování, ochotný personál. Vše slíbené nám bylo dopřáno.

Vynikající (Lenka P.)

Byli jsme velmi spokojeni. Výběr stravy pestrý, ve wellness spoustu možností. Personál velice příjemný a ochotný. Doporučujeme výlet k Jezírku lásky a prohlídka kolonády a pramenů.

Vynikající (2 N.)

Byly jsme na 4denním pobytu, moc se nám v Harmonii líbilo, byly jsme spokojeny se službami tj. procedury, stravování, ochota personálu, určitě se sem brzy vrátíme, nestačily jsme vše stihnout - i tak to bylo supééér!

Skvělé (Karel M.)

Prostředí odpovídalo popisu, večeře ze tří jídel trochu slabší, jinak personál ochotný, lázeňské procedury v pořádku. Okolí kolonáda Luhačovice velice pěkné, propojeno cyklostezkou na přehradu, také pěkné místo k odpočinku. Můžu doporučit.

Skvělé (Marcela ?.)

Ubytování dobré, strava výborná. Co mě zklamalo bylo wellness. Přiobjednat si masáž je prakticky nemožné, protože jsou obsazeny těmi co ji mají jako součást balíčku. My jsme měli inhalaci. Udivilo mne, že nevyměňují masku, kterou si dává člověk na obličej při inhalaci. Zábal spočívá v přiložení nahřátého sáčku s rašelinou na záda a zabalení do prostěradla a deky. Opět údiv. Prostěradlo se nevyměňuje. Porovná se a může ulehnout další.

Vynikající (Jarmila P.)

Prostředí hotelu bylo čisté, strava chutná a vše co bylo na kuponu. Služby a jejich personál bez připomínek. Doporučuji.

Vynikající (Jaroslav K.)

Pobyt byl velmi zajímavý, měl jsem pokoj č. 13, standard, dny se střídají, myslím obsazenost / kongresová turistika a proto se ve dnech s malým obsazením, šetří na personálu, který se často střídá. Obsluha u stolů nemá ve velké většině smlouvu na dobu určitou. Jinak ovšem jídlo bylo chutné a snídaně také neměla chybu. Celkově - 4 hvězdy.

Vynikající (Miroslava B.)

Prostředí hotelu,který jsme navštívili, bylo velmi příjemné. Pobyt odpovídal popisu, co bylo uvedeno na kuponu, jsme obdrželi a měli jsme možnost si ještě přiobjednat. Personál byl příjemný a velmi ochotný, hotel čistý, upravený a udržovaný. Strava dobrá, pestrá a taktéž odpovídala nabídce, tak jako služby wellness. Svoji spokojenost vyjádříme tím,že Vaše nabídky a služby budeme doporučovat dalším zájemcům.

Skvělé (DAGMAR I.)

Prostředí hotelu je ze socialistické doby, ale čisté, milý personál, jídlo bylo chutné, masáže a wellness byly příjemné, teplý a čistý bazén. Hotel je dost daleko vzdálen od centra města, okolí hotelu je hezké, čisté a upravené.

Vynikající (Jana P.)

Výborné umístění, prostředí hotelu pěkné, popis odpovídal skutečnosti. Na pokojích bylo čisto a útulno. Se službami hotelu jsme byli velmi spokojeni, wellness bylo na úrovni. Personál byl ochotný a příjemný. Velice nám chutnalo jídlo. Rádi se sem budeme vracet.