Luhačovice, to jsou moravské lázně léčivých minerálních pramenů, malebné architektury a bohatého vyžití. Od každodenního shonu si dokonale odpočinete v penzionu Růža *** v srdci Luhačovic. Platí přes léto.

Městská plovárna pár kroků od penzionu

Vydejte se na městskou plovárnu, která je vzdálená 450 m (5 minut chůze) od penzionu. Těšte se na tobogány a skluzavky, 25 m dlouhý bazén, zážitkový bazén, bazén se skákacím zálivem, chrliče a spoustu dalších atrakcí.

Pro děti je na plovárně bazének s bublinkovou vodou a vodním ježkem. Zatímco budou děti řádit, vy můžete relaxovat ve vířivce. Vstup na 3 hodiny se pohybuje od 120 do 180 Kč.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Uršula P.)

Pobyt v Penziónu Růža se nám líbil, vše odpovídalo popisu. Pokoje jsou útulné, všude mají čisto a příjemně. Penzión je v centru Luhačovic v blízkosti promenády, obchodů, kaváren apod. Paní v penziónu byla velice milá a vstřícná. Doporučuji si co nejdříve předem domluvit parkování, jelikož mají omezený počet míst. Jinak se parkuje na vyhrazených místech s městskou parkovací kartou v ceně 36,- Kč/den, což je také přijatelné (nebo za poplatek za hodinu 20,-Kč kdekoliv).

Skvělé (Štěpánka H.)

Pension pěkný, čistý. Koncem března málo vytápěný. V noci zima. Personál ochotný.

Skvělé (2 P.)

Hotel odpovídal popisu, personál ochotný, všude čisto a příjemné prostředí, výborná lokalita.

Vynikající (František K.)

Penzion byl v centru, což hodnotím velmi dobře. Taktéž čistota velmi dobrá, vstřícnost recepce vzorná.

Skvělé (Jana S.)

Byli jsme spokojeni, vše bylo jako v nabídce, ocenili jsme čisto a voňavo. Penzion je situován v centru Luhačovic, výborné. Jen postele byly strašně nepohodlné.

Vynikající (Marta B.)

Útulný rodinný penzionek v samém středu Luhačovic, vše jsme měli na dosah ruky. Pokoj a vybavení přesně podle popisu, všechno v nejlepším pořádku, všude čisťounko - včetně toalety a sprchy(!) Paní domácí příjemná komunikativní osůbka na svém místě. Určitě doporučíme :-)