Hledáte místo pro rodinnou dovolenou na českých horách? Zkuste Penzion Merlin v Jeseníkách, kde vám naservírují snídani či polopenzi a přidají láhev vína. Oceníte blízkost turistických míst a historických památek.

V okolí najdete významná turistická střediska jako Vrbno pod Pradědem (5 km) nebo Praděd (20 km). Lázně Karlova Studánka jsou jedním z nejromantičtějších míst v kraji a z penzionu jsou vzdálené pouze 14 km. Pro zájemce o historii stojí nedaleko také Zámek Bruntál.

V neposlední řadě to máte jen 25 km k polským hranicím a nic vám nebrání vyhradit si čas na prozmoumání tamních měst a svahů.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Barbora B.)

Prostředí hotelu bylo skromné,ale čisté. Personál vstřícný a ochotný. Snídaně nebyly moc bohaté, ale dobré. Typ na prohlídku kasárny v Karlovicích.

Vynikající (Petr H.)

Ubytování bylo ve větších starších pokojích, ale je vidět, že majitel postupně pokoje vylepšuje a investuje do nich. Obsluha velice vstřícná a příjemná, jídlo super.

Vynikající (Martin V.)

Prostředí penzionu odpovídalo ceně. Strava velmi slušná. Oceňuji pobyt dětí zdarma. Doporučuji po výšlapu na Praděd také mokřady Rejvíz a Velké mechové jezírko stojí za to navštívit Karlovu Studánku - moc pěkná

Skvělé (Daniel P.)

Penzion byl starší, žádný luxus, ale na přespání stačilo. Obsluha milá, příjemná, jídlo opravdu dobré. Na snídani bych uvítal větší výběr, ale taky jsem byl spokojený.

Vynikající (Petr H.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, jídlo super, obsluha vynikající, herna pro děti, fotbálek zdarma, dále k dispozici kulečník, šipky.

Vynikající (Dagmar D.)

Ochotný a vstřícný personál. Strava chutná, pokoje čisté. V okolí super sjezdovky i bazén v Bruntálu.

Vynikající (Miroslav B.)

Krásné a klidné místo, jídlo moc dobré, pokoje čisté. Naplnilo to mé očekávání, za ty peníze, super relax.

Skvělé (Markéta R.)

Pobyt odpovidal popisu. Nic nas neprekvapilo. Obdrzeli jsme vse, co bylo na kuponu. hotel je rodinneho typu. Majitel je velice prijemny a vstricny. Pro nenarocne klienty je to ideal. Za tu cenu super. Vsude kousek.

Vynikající (Jana P.)

Je to starší hotel, ale je vidět, že se snaží prostředí udržet na úrovni. Jídlo bylo dobré, ceny nealka vyšší, ale kde dnes není tato cena vyšší jak pivo. Na Andělskou horu na lyžařský areál Annaberg 6,5 km. Počasí nám vyšlo tak naše 6-letá vnučka si zalyžovala.

Skvělé (Iveta H.)

Ubytování skromné, ale dostačující. Majitel příjemný. Občas bez signálu v televizi (ale to na dovolené není až tak důležité:-)). Jediná vada na kráse, že v nabídce byla i láhev vína na pokoji zdarma a tu jsme nedostali a bylo nám to trapné si o ni říkat. Myslím, že by to mělo být automatické, když je to v nabídce.