Dopřejte si odpočinek uprostřed Beskyd. Rodinný penzion U Lupíků stojí nedaleko Lysé hory a nabízí ubytování s polopenzí, privátní wellness s vířivkou a saunou i možnost dopravy na výlety. Beskydy Card plná slev zdarma.

Pohodlí a relaxace v Beskydech

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Daniela P.)

Skvělé ubytování, paní majitelka úžasná kuchařka. Odpočinek jak má být, už se těšíme na léto.

Skvělé (Magdaléna H.)

Prostředí bylo příjemné, přesně jako na fotkách, vše čisté a uklizené. Dostali jsme vše podle kupónu, služby byly kvalitní a personál byl velmi milý a pozorný. Jediný nepříjemný moment byl, když jsme na konci při placení dostali účty s jinou cenou, než jaká byla předem domluvená nebo uvedená na doplňkovém sortimentu hotelu.

Vynikající (Lucie D.)

Byli jsme velice spokojeni, vše bylo dle našich představ, možná je i předčilo. Milí lidé, krásné pokoje a prostředí zahrady a restaurace. Příjemné wellness.

Skvělé (Aleš K.)

Prostředí hotelu pěkné, problém byl pouze s nalezením penzionu - navigace nás hnala přes zasněženou cestu a nikde nebyly ukazatele, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu, jídlo výborné, přístup personálu perfektní. Tip na výlet: výstup na Lysou horu.

Vynikající (Veronika K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, perfektní ubytování, vynikající jídlo. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Penzion se nachází v krásné oblasti Beskyd přímo pod Lysou horou. Prostředí penzionku je moc pěkné, majitelé jsou moc milí a příjemní lidé. Poradili s tipy na výlet. Vřele doporučujeme. Tipy na výlet - určitě Lysá hora, která je opravdu na dosah.

Vynikající (Kateřina D.)

Vše bylo výborné, starali se o nás jak o vlastní. Vše z kuponu bylo splněno. Vše se odvíjelo dle vzájemné domluvy. Vřele doporučujeme. Tento lidský a vstřícný přístup jsme ještě nezažili až teď. Ohledně výletu vždy profesionálně doporučili, kam se vydat a kdy. Slovy se spokojenost se vším všudy nedá ani vyjádřit. Je třeba zažít.

Vynikající (Jitka K.)

Prostředí klidné a příjemné, kuchyně výborná, majitelé vstřícní a ochotní, wellness přišla vhod po celodenním výšlapu. Není co vytknout, můžeme jen chválit. Milí lidé i příroda nás nadchli a počasí nám přálo, takže celkový dojem z pobytu je velice uspokojivý. Výlet z Visalají na Grůň přes Bílý kříž.

Vynikající (Mitch D.)

Boli sme nadmieru spokojný, všetko bolo super, ubytovanie, strava aj wellness, skvelý majitelia, vo všetkom nám vyhoveli, bol ozaj zážitok bývať práve tam, radi by sme sa tak za nejaký čas vrátili.

Vynikající (Vlasta ?.)

Útulné ubytování, skvělé jídlo, wellness, ochotní a velmi vstřícní majitelé. Fakt super relax v Beskydech. Není co vytknout. Vyšlápli jsme si na Lysou horu. Kdo hledá přátelské ubytování v rodinném penzionu, můžem jen doporučit.

Vynikající (Renata ?.)

Vše bylo v naprostém pořádku, rodinné prostředí, výborná strava, poskytnuté služby, čistota a naprosto úžasní majitelé. Ochotní, vstřícní, k pobytu není co vytknout. Určitě si pobyt zopakujeme a všem vřele doporučujeme.