Ubytujte se ve stylových pokojích uvnitř funkčního mlýna a užijte si výhody jako vstup do bazénu či privátní wellness. V ceně je i polopenze a prohlídka s mlynářem. Na výlet vyrazte do Boskovic či Moravského krasu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Dana H.)

Ubytování slušné, jen je vše slyšet ze sousední koupelny. Strava výborná, personál až na jednu paní usměvavý, vstřícný. Skvělá exkurze v mlýně. Výborná restaurace u mlýna.

Skvělé (Klára K.)

Hezké ubytování, super jídlo, příjemná obsluha a dobrá poloha hotelu. Jednu hvězdičku strhávám za jakési vlhko v pokoji (bylo cítit), malou postel a delší docházení na jídlo (je to v popisu, takže jsme s tím počítali).

Vynikající (Iveta M.)

Pobyt odpovídal popisu. Klid, pohoda, vstřícný a usměvavý personál a jídlo výborné. Dovolená jak má být.

Vynikající (Martin U.)

Velmi příjemný personál a stylové ubytování. Velmi klidné místo k nerušenému odpočinku.

Skvělé (Marcela K.)

Ubytování moc pěkné, jídlo vynikající a velký výběr, jen bazén studený, jinak spokojenost velká. Personál milý, ochotný. Zajímavá také prohlídka mlýna, děkujeme a doporučujeme. Velmi pěkné a romantické posezení u mlýnu v hospůdce, kde personál umožní krmit ryby přímo z lavice a je to nevídaný pohled. Tipy na výlet do blízkého zámku a po okolí.

Vynikající (Hana V.)

Pobyt se nám velmi líbil. V okolí je možnost navštívení množství hradů a zámků.

Vynikající (Martina H.)

Ubytovanie štýlové, strava super, príroda krásna, v okolí sme absolvovali výlety na bicykloch po cyklo cestičkách. Nenáročné výlety, vhodné aj pre menšie deti.

Vynikající (Dita K.)

Bydlení v Porčově mlýně bylo jako v pohádce, útulné pokoje v krásném prostředí. Jídlo také výborné. Můžeme jedině doporučit!