Užijte si polopenzi a wellness s finskou saunou, danáriem, římskou aroma lázní i vířivkou v Resortu Stein ***. Dle varianty vás čeká také masáž a láhev vína. V blízkosti najdete Františkovy Lázně nebo město Cheb.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimíra ?.)

Příjemný hotel na krásném klidném místě, čistý voňavý pokoj, dobrá snídaně. Příjemný personál na recepci i v restauraci. Večeře v restauraci velmi dobrá, chvilku jsme museli počkat, ale byli jsme moc spokojení.

Vynikající (Magda R.)

Prostředí hotelu bylo čisté a útulné, vše ve dřevě, personál milý a ochotný. Do Chebu krásný pěší výlet cca 3 km kolem přehrady Skalka, Frant. Lázně a Skalná také stojí za to navštívit. Strava dostačující, snídaně skvělé.

Vynikající (Vladimíra K.)

Moc příjemný pobyt v přírodě, vše naprosto skvělé. Čisté, krásné pokoje, velká postel s příjemnými polštáři i dekami, hodně programů v TV. Krásný dřevěný nábytek, Jídlo naprosto excelentní, hlavně rozmanitost snídaní. Personál také skvělý. Pěšky jsme došli přes les do Chebu (asi 3 km) a druhý den do Františkových lázní (asi 3 km). Pobyt se prostě vydařil.