Procházejte se po malebné kolonádě, popíjejte léčivé minerální prameny a hlavně si užívejte nekonečné pohody a klidu v luhačovické Vládní vile. V ceně balíčku polopenze, vstup na plovárnu i láhev Vincentky.

Využijte možnost dokoupení zvýhodněného vstupu do wellness centra 4* hotelu na 3 hodiny včetně jedné procedury. Na výběr je částečná aroma terapeutická masáž zad a šíje, reflexní masáž plosky nohy, uvolňující masáž krční páteře, hydromásáž se zábalem, perličková koupel se zábalem, masáž zad a šíje medovým olejem, masáž vinným olejem, medová detoxikační masáž a medovoskový zábal.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana M.)

Okolí Vládní vili by mohlo být trošku upravenější, ale jinak vše v nejlepším pořádku, personál super, strava výborná, určitě doporučuji.

Skvělé (JITKA V.)

Ano, pobyt odpovídal popisu, personál vstřícný. Zajít si na přehradu, krásná vycházka.

Vynikající (Michal N.)

Snídaně slabé. Na večeři se chodilo do restaurace. Čistota dobrá. Personál snaživý.

Vynikající (Marie H.)

Pobyt odpovídal nabídce v prezentaci, spokojenost s pobytem, poskytovatelem, řešením polopenze / stravenky a svobodná volba oběda či večeře i času čerpání / úžasná luhačovická plovárna /.

Skvělé (Květuše K.)

Ano, obdrželi jsme vše, co bylo nabídnuto. Ubytování bylo pěkné, čisté, je vidět, že vila není moc udržovaná, určitě mela nádhernou zahradu, chtělo to asi obnovu a údržbu, vč. rozbitých schodů a vzít do ruky občas koště. Také jsou v zarostlé zeleni dvě sršní hnízda a vosí hnízda. Personál, jaký? Příjem hostů proběhl v pohodě a jinak jsme viděli jen paní občas u snídaní a sedící účetní (asi) a pána v kanceláři. Byli milí. A v pokoji chyběly závěsy nebo aspoň rolety. Na oběd/večeře se dochází do pěkné lázeňské restaurace, ve městě je spoustu zajímavých míst, vybere si asi každý všech věkových skupin, na přehradu a koupaliště to není daleko, může se jet i autobusem, plavecká hala ve městě je moc pěkná! Líbilo se nám.

Vynikající (Helena J.)

Prostredie hotela bolo krásne, čistota, poriadok všade, pobyt popisu plne zodpovedal. Strava bola pestrá, wellness ako na želanie. Pán recepčný milý, ochotný. Radi sa sem vrátime aj v budúcnosti . S čistým srdcom odporúčame každému, ktorí si predstavujú pobyt v peknom, pokojnom prostredí.

Skvělé (Jana J.)

Boli sme spokojní, hotel zodpovedal popisu, všetko, čo bolo na kupóne uvedené sme dostali, raňajky boli chutné, personál ochotný. Odporúčali by sme lepšie upraviť okolie, dobudovať vonkajšie sedenie, vylepšilo by to celkový dojem.

Vynikající (J.o. P.)

Naprostá spokojenost - rodina - manželé se starají o spokojenost ve všem. Luhačovice jsou krásná lokalita - mimochodem pocházím z tohoto kraje a neustále se rád vracím.

Skvělé (Jana T.)

Na pobytu oceňuji především obědy v blízké restauraci, vařili opravdu dobře. Príma byl i bazén.

Vynikající (Anna B.)

Byli jsme velmi spokojeni, jak s ubytováním tak s personálem i dělat stravou. Měli jsme vstup na plovárnu, úžasné. Doporučujeme procházku na přehradu.