Užijte si skvělou dovolenou v Apartmánech Celnica ve Velkých Karlovicích. Čeká vás venkovní bazén, vstup na koupaliště, víno a možnost grilování ve speciálním domku. Apartmány jsou vhodné i pro rodiny s dětmi.

Zábava po celý rok pro celou rodinu

Apartmány nejsou jen místem relaxace, ale také aktivního trávení volného času. Místní Vital-park nabízí zábavu a poučení pro děti. Velké Karlovice a okolí je navíc baštou milovníků cyklistiky. Projeďte se třeba údolím Vsetínské Bečvy.

Kromě výletů po okolí si užijete také koupání ve venkovním bazénu nebo na koupališti se skluzavkou a tobogánem. Teď už stačí jen, aby bylo pěkné počasí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Irena K.)

Strava výborná, personál vstřícný, wellness - nedostatečný (sauna málo vytopena, studená voda ve sprše, akorát vířivka - OK, ale pobyt omezen - na 1h denně).

Vynikající (Edita K.)

Prostředí hotelu bylo standardní, ale perfektně čisté. Vše, co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi, saunu a výřivku jsme mohli využívat nad rámec. Personál byl velmi milý, vstřícný. Strava klasická česká, výborná zelňačka.

Vynikající (Ilona F.)

Byly jsme velmi spokojeni. Personál je velmi ochotný, jídlo dobré. Okolí apartmánu čisté a útulné. Pokoj mě velmi mile překvapil jak je zútulněný cítili jsme se tam jako doma.

Skvělé (František D.)

Ubytovanie bolo super - mali sme veľký apartmán s kuchyňou. Strava nám chutnala a personál bol príjemný.

Vynikající (Věra M.)

Velmi čisté ubytování. Příjemný personál. Gastronomický zážitek - borůvkové knedlíky. Poskytované služby v pořádku.

Vynikající (Klara K.)

Vše bylo naprosto v pořádku, vše podle popisu na voucheru. Víno bylo velmi kvalitní, dobré, červené suché. Obsluha v restauraci ochotná, příjemná, rychlá.

Skvělé (Tomáš F.)

Prostředí bylo útulné, všechno co bylo uvedeno jsme dostali. Stravování bylo výborné a personál příjemný.

Skvělé (zdenek vinčálek V.)

Strava dobrá, bez pripomienok, ubytovanie. Mal to byť apartmán, asi najhoršia izba, akú tam mali. Na zemi dlažba, izba v tvaru do L, oddelene valendy, stará skriňa, a jedno kreslo. Ale na vyspatie to stačilo, aj keď propagovali apartmány rôznych štýlov. Prístup vedúceho dobrý, prostredie tiež.

Skvělé (Anna S.)

Vše co bylo uvedeno v nabídce bylo do puntíku splněno, byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou, wellness. Udělali jsme si krásné vycházky na Velký Javorník a rozhlednu Miloňova. Vřele doporučujeme, jedná se o nenáročnou horskou turistiku. Jeden nepříjemný moment jsme ale zažili při nástupu na pobyt a předkládání voucheru. Pan vedoucí požadoval doplatek 100,- Kč za každý den a osobu, se zdůvodněním, že od 1.6. je již letní sezóna. Tento doplatek jsme nezaplatili a dle toho se k nám pan vedoucí také choval (odměřeně).

Vynikající (Miroslava M.)

Prostředí hotelu pěkné, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu. Byli jsme velmi spokojeni s poskytnutými službami. Personál hotelu příjemný, úslužný.