Ubytujte se v pěkném Hotelu Golden Golem *** v klidné části Prahy a vyrážejte za památkami nejen do centra, ale i do okolí. Čekají vás bohaté snídaně a poukaz na večeři do restaurace s výzdobou z rudolfínských časů.

Romantický hotel v Praze

Hotel Golden Golem *** se nachází v Praze 8 na pozemku bývalé zemědělské usedlosti, což mu dodnes dodává jedinečnou atmosféru. Hotel disponuje 12 pokoji, které jsou vybavené klimatizací, kvalitním dubovým nábytkem, trezorem, minibarem, TV, fénem a WiFi připojením.

V hotelové restauraci oceníte výzdobu z rudolfínského období, milou obsluhu a především výborné jídlo. Vychutnáte si bohaté snídaně formou bufetu a na večeři si budete moct vybrat pokrm podle vlastní chuti.

Zaparkujete pohodlně na hotelovém parkovišti, které se na noc zavírá.

Za památkami do centra i okolí

Díky poloze hotelu budete mít na svém pobytu skvělou výchozí pozici jak pro poznávání významných památek hlavního města, tak pro cestování po jeho okrajových částech a okolí. Blízko to budete mít třeba do pražské Tróje nebo do Mělníku, kde se stéká Labe s Vltavou. Za návštěvu navíc stojí i jiné hrady, než je ten Pražský.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Mária D.)

Prostredie pekné, pokojné, ochota a ústretovosť personálu, so stravou sme boli spokojní, bol dostatočný výber.

Vynikající (Karel L.)

Vše ok, jídlo výborné a personál skvělý, měli jsme k večeři steaky a ty byly luxusní, a paní servírka byla úžasná - skvělé a profesionální vystupování.

Skvělé (anna K.)

Lokalita a prostredie hotela pekné, pokojné, ubytovanie kvalitné. Strava tiež dobrá. Trochu si treba zvyknúť na personál, na začiatku sa zdalo, že tam nepatríme, 48minút sme čakali na jedlo /knedle, mäso, kapusta. /Povedali nám, že sme prišli v špičke, ale bolo nás tam dokopy šesť až osem.. Napriek tomu by som tam šla znova, vrelo doporučujem.

Vynikající (Iva D.)

Ubytovaní jsme byli jinde z provozních důvodů - v hotelu Frýdl - zde jsme byli velmi spokojeni.