Vyrazte do Mariánských Lázní na luxusní pobyt nebo dámskou jízdu a nechte za sebou každodenní starosti. V ceně máte zkrášlující a ozdravné procedury jako zábaly a koupele, vířivku nebo i vstup do bazénu a trénink golfu.

Perfektní dovolená v Golf Hotelu Morris ****

Golf Hotel Morris **** leží v klidné části oblíbených Mariánských Lázní a ročně ho navštíví přibližně 20 tisíc spokojených zákazníků. Hotel spadá pod věhlasnou síť hotelů Morris, takže si můžete být jistí maximální kvalitou služeb a ubytování.

Těšte se na elegantně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, internetem a minibarem, ve kterých se bude cítit příjemně i ten nejnáročnější klient.


Golf Hotel Morris **** se těší příznivým recenzím zákazníků Slevokingu, kteří oceňují jak ochotu personálu, tak služby, vybavení hotelu i lokalitu.


Snová kombinace wellness a Mariánských Lázní

Na výběr máte z několika variant, ale ať už zvolíte jakoukoliv, čekají vás chvíle relaxace ve vířivce a různé blahodárné zábaly pro vaše tělo. Čím déle zůstanete, tím více hýčkání si užijete. Nechte své ruce zabalit do parafínu pro získání hebkosti nebo prohlubte svůj dech při oxygenoterapii. Na konci pobytu bude jako znovuzrození.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petra J.)

Hotel odpovídá popisu. Pobyt vám zajistí romantiku, luxus, příjemnou atmosferu restaurace. Personal velmi vřelý a ochotný. Procedury není třeba bukovat předem, zajistí je samy na recepci a pokud se vám čas nelíbí, pokusí se změnit. Jen malé info pro klasické lázeňáky, co jsou zvyklí chodit po hotelu v županu, pokud budete mít pokoj v jiném domě, tak to v te zimě nedáte :) a musíte využít šatny k převlečení do wellness. Procedury průměr a strava také. Jinak spokojenost a dostačující pro pár nebo kamarády na oddych a trochu hýčkání. Pro rodinu s dětmi bych úplně nedoporučovala a vlastně jsme také neviděli ani jedno, i když byl hotel plně obsazen.

Vynikající (Jarmila O.)

Poukaz jsem věnovala dětem ke 30. výročí jejich svatby. S ubytováním v hotelu Morris v M. Lázních i se všemi službami byli velmi spokojeni, přímo nadšeni. Spokojenost ještě násobilo krásné počasí a blízkost golfového hřiště.

Skvělé (Jana K.)

Hotel odpovídal popisu, personál byl příjemný a profesionální, obědy a večeře výborné, jen u snídaně nám chybělo více čerstvého ovoce a zeleniny.

Skvělé (Irena Z.)

Hotel leží v pěkné krajině, hlavně jsme měli pěkné počasí, pak je hezky všude. V hotelu nám chutnalo, se službami jsme byli spokojeni.

Vynikající (Ivana B.)

Byli jsme moc spokojeni, hotel i okolí pěkné, strava výborná a wellness také. Personál hotelové restaurace velmi příjemný.

Vynikající (Libuše M.)

Byla jsem velmi spokojená. Personál byl velmi příjemný a ochotný se vším vyjít vstříc.

Vynikající (Marek V.)

Náš 5-ti denní pobyt v hotelu Morris naplnil naše veškerá očekávání. Veškeré wellness procedury z kuponu byly dodrženy a byly úžasné. Nejvíce bych vyzdvihl velmi milý a ochotný personál, vynikající kuchyni. Prostředí hotelu je velmi útulné a pro wellness pobyt ideální. Jedná se o klidnou lokalitu s pokoji orientovanými do přilehlých parků. Možností kam v okolí vycestovat je nespočet. Mohu doporučit: park Bohemium, Bečov nad Teplou, Klášter Teplá, Kládské rašeliny, rozhlednu Krásno a samozřejmě samotné Mariánské lázně. Pobyt doporučuji všem, kteří o něm uvažují a určitě se příští rok opět vrátíme.

Skvělé (Miloslav L.)

Prostředí hotelu bylo čisté, odpovídalo 4 *, personál velmi milý a příjemný, strava odpovídají také, wellness příjemné. Přímo vedle golfu. Super za rok zase.

Vynikající (Martina D.)

Hotel je velice pěkný, v klidném prostředí, jak pokoje tak nabídka polopenze opravdu odpovídá 4*. Personál ochotný, vstřícný, usměvavý, občas i zábavný - přesně tak by to mělo být všude. :) Rozhodně tento hotel doporučuji, skvělý pro odpočinek a relax.

Vynikající (Ilona N.)

Vzhledem k tomu, že jsme v tomto hotelu byli v tuto dobu již po třetí, tak to svědčí o tom, že jsme se službami spokojeni. Rádi si pobyt opět zopakujeme.