Vydejte se načerpat nové síly, pobavit se, obdivovat přírodu nebo zdolat krkonošské vrcholy. Ubytováni budete v Pensionu Vila Julie ***, kde na vás čeká výborná polopenze, dezert s kávou a skvělé možnosti turistiky.

Penzion se dlouhodobě těší skvělé pověsti, kterou v poslední době ještě stvrdili noví majitelé. Hosté si nemohou vynachválit kuchyni, čisté prostorné pokoje i příjemný personál. Na portále Booking.com má penzion hodnocení 9,1 z 10.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavla H.)

Pobyt jsme koupili rodičům. Byli velmi spokojeni, chválili jídlo i profesionální a milé chování personálu.

Vynikající (Jiřina D.)

Pobyt ve vile Julie byl úžasným. Krásné prostředí, jídlo bylo perfektní a paní hostitelka byla vstřícná, ochotná a velice milá. Vřele doporučuji všem co mají rádi útulné ubytování s prvorepublikovým nádechem a atmosférou která Vás okouzlí.

Vynikající (Milada K.)

Pobyt v Penzionu Vila Julie byl úžasný. Vila je zařízena prvorepublikově, což jen podtrhuje její atmosféru. Jídlo bylo vynikající. Paní je velice příjemná a ochotná, vše proběhlo v pořádku již od objednání termínu. Nemám co bych vytkla.

Vynikající (Alena D.)

Hotel nám poskytl velice komfortní, čisté a stylové ubytování. I ve velkých vedrech bylo díky blízkosti stromů v okolí v hotelu příjemně.Snídaně byly bohaté a pestré a večeře chutné a rozmanité, poctivě připravené. Personál hotelu vstřícný, milý a ochotný. Blízko hotelu je zastávka autobusů, kterými se dostanete do hor - Zlaté návrší, Horní Mísečky nebo do města - Jilemnice ap.

Skvělé (Kateřina T.)

Ano, obdrželi jsme vše. Malé nedostatky ve službách byly vyváženy maximální snahou personálu věnovat se návštěvníkům a přizpůsobit se jejich požadavkům. Strava chutná, vhodná především pro ty, kteří mají rádi klasická česká jídla. Malý problém zpětně spatřujeme v umístění hotelu, který je sice na pěkném prostoru v přírodě, ale pro turisty, kteří jedou autobusem, jde o obtížněji dostupné místo (s batohy na ubytování, docházení na přípoje).

Skvělé (Anna D.)

Prostředí se nám líbilo, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu a personál byl vstřícný a ochotný.

Vynikající (Pavlína R.)

Pobyt zcela splnil naše očekávání - neuvěřitelná pohoda a klid i v turistické top sezóně :-) K tomu velmi vstřícný, přátelský, no zkrátka báječný personál, kterému tímto ještě jednou děkujeme za skvělou péči a servis. Velmi dobrá komunikace a možnost na všem se bez problému domluvit. Strava chutná, domácká, poctivá - velké porce k večeři a bufetové snídaně bohaté. Navíc chválíme přístroj na kávu u snídaně, tzn. slušné presso a žádná rozpustná "brča". Vybavení pokojů je už sice trochu staršího data, ale vše uklizené, voňavé čisté. Shodli jsme se, že se v penzionku cítíme moc příjemně - jako na návštěvě u známých :-) Takže určitě doporučujeme všem!

Vynikající (Irena N.)

Nemělo to chybu. Naprostá spokojenost se vším. Od objednání až po pobyt, stravování, přírodu a počasí. Ochota a péče paní majitelky byla příkladná. Za dva dny pobytu jsme načerpali sil jako za týden. A to jsme projeli Krkonoše na kolech. Super! Doporučuji. I.Neumannová