V hotelu S-centrum *** si užijete bohatou polopenzi, sportovní aktivity jako badminton či stolní tenis, relaxaci ve vířivce a finské sauně, neomezený vstup do posilovny s kardiozónou a přes léto také venkovní bazén.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Helena V.)

Obsluha ochotná, prostředí pěkné, personál recepce vstřícný. Snad jen plíseň v koupelně. Chtělo by to odstranit plíseň ve dveřích sprchy a utřít prach nahoře na dveřích. Ale to je asi profesionální deformace, neboť pracuji v Praze na housekeepingu. Ale pravda je, ze pach v koupelně je problém skoro všude. Jinak spokojenost.

Skvělé (Alena S.)

Hotel byl pěkný, prostředí příjemné. Trochu jsem měla problém s poskytnutými službami. Pobyt jsem chtěla s neomezeným wellnessem, ale asi jsem špatně pochopila slovo ve "vyhrazeném čase", které se týkalo vířivky a sauny. Na recepci jsem zjistila, že mám pouze 1 hodinu vířivky a sauny v balíčku zdarma. Možná by bylo lepší do služeb pobytu, které jsou v balíčku, napsat tu 1 hodinu než ve vyhrazeném čase. To jediné nás s manželem zklamalo. Proto jsme každý den jsme využívali krytý bazén, který je nedaleko hotelu, který nám nabídl za velmi přijatelnou cenu vířivku, saunu, i plavání. Jinak jsme byli s pobytem spokojeni. Personál hotelu byl slušný, bez připomínek. Z výletů bych doporučila Konopiště, hornické muzeum, rozhlednu Špulka.

Skvělé (Petr ?.)

Ano, vše odpovídalo kuponu, personál byl občas trochu zmatený, nicméně velmi milý a vstřícný.

Vynikající (Iveta H.)

Pobyt splnil naše očekávání, velmi hezký, čistý, moderní hotel se sportovním vyžitím, wellness službami a k tomu velmi ochotný personál. Strava byla vynikající, služby na hotelu perfektní. Mohu naprosto s klidným svědomím doporučit dalším zákazníkům. Hronová

Vynikající (Jana K.)

Už jsme zde byli 3x. Hotel je čistý, pokoje prostorné, personál milý. Naprosto super je obsluha v restauraci. Často se nesetkávám s takovou rychlostí obsluhy, včetně odnášení talířů a přinesení dalšího chodu.

Vynikající (Jakub C.)

S pobytem jsem velice spokojený. Hotel byl nad moje očekávání a personál byl velice příjemný. Balíček služeb jsme využili na 90% ale to jen z důvodu času, nebo počasí.

Vynikající (Nikol J.)

Hotel byl pěkný, čistý. Jídlo dobré. Personál milý. Služby byly dle popisu v nabídce. Hezké, klidné prostředí se spoustou možností na výlety (Konopiště, Slapy, Štemberg...).

Vynikající (Marta M.)

Vše bylo v pořádku. Moc se nám tam líbilo. Velice příjemný a ochotný personál. Strava byla výborná. Tipy na výlety doporučujeme zámek Konopiště, vyhlídku Máj.

Vynikající (Marie M.)

Strava výborná, dobré možnosti využití volného času, číšníci ochotní, plavecký bazén ve městě nedaleko a kolem poledne, kdy jsme tam byli, poloprázdný.

Vynikající (Gabriela B.)

Všechno odpovídalo popisu v nabídce balíčku, byli jsme velmi spokojeni. Skvělá kuchyně, ochotný personál.