Zažijte relax ve Východních Čechách a ubytujte se ve 3* hotelu Tatra. Těšte se na ubytování v komfortně zařízených pokojích a polopenzi. Každodenní stres zaženete ve wellness nebo při masáži.

Po náročném dni se nechte hýčkat v hotelovém wellness, kde vás nebude nikdo rušit. V ceně balíčku máte vstup do vířivky a masáže, u kterých zapomenete na starosti každodenního života. Za poplatek je možný i vstup do sauny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radka Dostalova D.)

Moc se nám líbilo. Strava chutná, ubytování hezké, čisté. Obsluha moc příjemná. Jen bych chtěla podotknout jeden nedostatek, že na masáž a do sauny se muselo chodit přes recepci. Myslím si, že to nebylo příjemné ani nám, ani personálu recepce. Ale to je jen náš poznatek.

Vynikající (Dagmar M.)

Vše odpovídalo nabídce. Velice ochotný personál i majitelé. Strava super. Masáž, vířivka, bowling atd. také super. Pouze příště zvolit jiný pokoj (1. patro nebo apartmán) v podkroví pokoje nebrat, vstáváte z postele a hned rána do hlavy, málo místa. A také 2. patro je bez výtahu.

Vynikající (Martina K.)

Hotel byl krásný, čistý, voňavý - na stolech čerstvé květiny a svíčky - krása. Všechny služby a strava byli naprosto dokonalé, personál byl milý a ochotný. Hotel doporučuji.

Skvělé (Veronika B.)

Celkově ok. My jsme celý den pryč, využíváme hotel jen od večera do snídaně. Jídlo normální, žádný zázrak. Služby v kupónu: bowling zdarma - ne doplatek za boty a ponožky, masáž a solná fajn.

Skvělé (Jaroslav J.)

Prostředí hotelu pěkné, strava trochu slabší, personál ochotný, od města jako takového jsem očekával více (ale pracuje se tam na tom).

Skvělé (Jiří K.)

Se službami hotelu jsme byli spokojeni, jen servírka byla dost zmatená a čekali jsme na jídlo.

Vynikající (Milan P.)

Vše bylo v pořádku, tak jak bylo uvedeno. Strava i služby byly tak, jak jsme si představovali. Velmi dobrý výběr nabídky jídel. Jen možná snídaně v den odjezdu, byla pro návštěvníky, kteří přišli později, již s menší nabídkou. Celkově bych použil plný počet bodů.

Vynikající (Dana M.)

Prostředí hotelu, pokoje moc pěkné. Velmi příjemné překvapilo vybavení pokoje, varná konvice, káva, čaj, ještě jsem se s tím nesetkala. Všechny služby jsme obdrželi, personál ochotný, velmi vstřícný. Doporučíme dál, i příště někdy rádi navštívíme.

Vynikající (Hana ?.)

Byly jsme nadmiru spokojeni. Ochota personalu, vyborne jidlo. Maseri take super, proste vsechno super.

Skvělé (Veronika N.)

Spokojenost, ochotný a vstřícný personál. Plánují rekonstrukci wellness, měla by přibýt vířivka. Tipy na výlety Poděbrady - lázně, pěší zóna, Jičín, Prachovské skály. V létě by byly pěkné cyklovýlety podél Labe.