Vítejte v česko-rakousko-německém pomezí s příjemným ubytováním v Hotelu Salivar *** a nespočtem možností k výletům. Nejblíž máte Šumavu a Boubínský prales, zajeďte si ale i do měst a zámků jižních Čech a do Bavorska.

Příroda i památky v okolí

Lokalita je skvělá pro cyklisty i pěší turisty. Kdo raději obdivuje historii, také si přijde na své. Navštivte nádherný Český Krumlov zapsaný na seznam UNESCO nebo některý z hradů a zámků v okolí:

  • Hrad Kašperk
  • Hrad Rabí
  • Zámek Kratochvíle
  • Zámek Hluboká nad Vltavou

Za návštěvu stojí mimo jiné Vodní nádrž Lipno a přilehlá Stezka korunami stromů. Nepřipravte se ani o lesy, jezera a rašeliniště v Národním parku Šumava nebo o výlet k prameni Vltavy.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (František K.)

Prostředí hotelu starší, ale útulné. Se službami jsme byli spokojeni, strava dobrá. Personál výborný, wellness v rámci možností. Celková spokojenost.

Skvělé (Zdeňka K.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Strava byla výborná. Paní, která měla na starost hotel byla příjemná a velmi ochotná. Vždy nám vyšla vstříc, i když byla na vše sama.

Vynikající (Marie H.)

Personál milý a příjemný. jídlo chutné a velké porce, ubytování bylo útulné a čisté. Šumava nádherná krajina, určitě se někdy vrátíme.

Skvělé (Jan N.)

Spokojen, obdrželi jsme co jsme chtěli a strava byla chutná a dobrá. Personál přívětivý a poradil se vším.

Vynikající (JAN I.)

Nic-moc, hotel špatně umístěn v zatáčce a na hlavním tahu a okna do silnice, personál rodinný v pohodě, strava dobrá.

Skvělé (Jarmila L.)

Hotelové prostředí zklamalo, personál byl vstřícný, ochotný. Jídlo dobré ostatní nic moc.

Vynikající (Karel B.)

Hotel se starším, ale funkčním vybavením, vše odpovídalo tomu, co bylo na kuponu uvedeno. Strava, wellness a všechny služby super. Personál milý, vstřícný. Nechápeme negativní hodnocení některých předchozích klientů. Často využíváme nabídky pobytů slevových portálů, takže můžeme tento pobyt hodnotit velmi kladně.

Vynikající (Zdenka S.)

V hotelu se nám velmi líbilo i když počasí nebylo nejlepší, každý den jsme podnikli nějaký výlet. Personál velice milý a vstřícný. Se stravou jsme byli také velmi spokojení.

Vynikající (Karel B.)

Vše odpovídalo popisu, vybavení starší ale funkční a účelné. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu. Poskytnuté služby byly k plné spokojenosti. Personál milý, vstřícný a ochotný. Strava chutná, porce velké. Typy na výlety: Bučina, Boubín, vlčí stezka.

Skvělé (Marie P.)

S ubytováním jsme byli spokojeni. Jediný nedostatek byly okna do ulice, která je silně frekventovaná.Při našem pobytu bylo velké teplo a nedalo se spát při otevřeném okně. Personál milý, každému bylo vyhověno. Pobyt se nám líbil.