Toužíte po odpočinku v prostředí Českomoravské vrchoviny? Ubytujte se v Hotelu SKI *** kousek od Vysočina areny a užijte si polopenzi a vstup do wellness. Čeká vás bazén, vířivka, tepidárium, Kneippův chodník i sauna.

Nezapomínejte, že jste na Vysočině - to znamená krásnou přírodu, samé kopce a množství zajímavých měst. Na výlet se vydejte třeba do aquaparku v Jihlavě nebo za památkami UNESCO v Třebíči, Telči a ve Žďáru nad Sázavou.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan B.)

Vše bylo skvělé a jak mělo být. Doporučuji výlet po sochách pana Olšiaka a výšlap na Devět skal. Mohla by být lepší nabídka možných aktivit v okolí hotelu.

Vynikající (Milan H.)

Obdrželi jsme vše co jsme si zaplatili, strava výborná, wellness dobrý, personál hotelu velice příjemný.

Skvělé (Zdeněk P.)

Všechno v pořádku. Jen nám vadila volně pobíhající kočka po restauraci a hlavně při večeři.

Skvělé (Jiří M.)

Prostředí pěkné, hotel výborné ubytování (chtělo by to lepší matrace), jídlo přijatelné. Wellness pěkné (finské sauně chybí ochlazovací bazének), jinak pohodové, přijatelné množství lidí, bazén prostorný s protiproudem.

Vynikající (Ondrej C.)

Krásné prostředí, služby v pořádku, personál vstřícný, a vtipný. Strava výborná, velké porce. Na výlety je tu plno možností. Perštejn moc pěkný :).

Skvělé (Jana K.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Výborné místo na zimní dovolenou. Kousek od hotelu je sjezdovka, která je vhodná pro začátečníky a super jsou upravené tratě pro běžky, na které se dá nastoupit hned u hotelu. Wellness hotelu je dostačující. Snídaně super, večeře také - výběr ze tří jídel. Jako nedostatek hodnotíme pasivní personál v baru.

Vynikající (Ivana K.)

Obdrželi jsme vše, jak bylo uvedeno na voucheru, pokoj čistý, útulný, strava pestrá, spokojenost s welness, personál milý a ochotný. Žádné výhrady.

Skvělé (Adéla J.)

Cena odpovídá kvalitě. Bazén byl hezký. úklid pokojů vázl, vynášeli pouze koše. Ale nechtěli doplatit dítě na přistýlce, ani další hodinu wellness, takže za nás super.

Skvělé (Lenka B.)

Moc hezké pokoje, wellness, bazén. Výborné stravování i fajn personál. Jen škoda, že v okolí hotelu není novější dětské hřiště, nebo dětský koutek v hotelu.

Skvělé (Jiří Musil M.)

Byl jsme spokojen jak s ubytováním tak se službami personálu i okolní přírodou. Doporučuji všem.