Objevte kouzelnou přírodu Moravskoslezských Beskyd a ubytujte se v rodinném penzionu U Veterána. Těšte se na polopenzi, welcome drink, láhev kvalitního vína a možnost úschovy kol. V blízkosti jsou turistické trasy.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Růžena H.)

Prostředí, okolí velmi příjemné, personál velice ochotný a vstřícný. Dalším zákazníkům doporučujeme výlet na Pustevny a Javorník. Ve Frenštátě návštěvu skokanských můstků, podívat se na trénink nových skokanských talentů. Veliká spokojenost.

Skvělé (Pavel S.)

Vše odpovídalo nabídce, příjemně nás překvapila velikost pokoje. Možná mohl být větší výběr jídel k večeři (2).

Vynikající (Jana Jurinová J.)

Ubytování pěkné, pokoje velké, čisté. Prostředí restaurace příjemné, krásná zahrada. Večeře výborné a velké porce, snídaně dost slabé - velmi malý výběr. Zelenina 2 druhy, ovoce žádné, šunka, sýr. Cereálie - k nim ale pouze mléko. Jeden den párky, jeden vejce. Toť vše. Personál - velice milé, usměvavé, ale většina "brzdičky" :). Určitě bych neměla problém se k Veteránovi vrátit a nejspíš to i udělám, ale myslím, že je ještě na čem zapracovat. Každopádně s dětmi bych tam nejela. Na zahradě houpací lavička a malé pískoviště, uvnitř nic.

Skvělé (Jiří ?.)

Hotel v hezkém prostředí , dostatek zeleně v okolí, do středu města 10 minut. Strava velmi dobrá. Ubytování v prostorném pokoji v podkroví, vybaveném starším nábytkem, televizí a ledničkou. Koupelna na chodbě. Personál velmi vstřícný. Tipy na výlety, které jsou všechny zhruba do 5 km daleko: lanovkou na Pustevny a k soše Radegasta, Rožnovský skanzen, Kopřivnice tech. muzeum, Tatrovky, Štramberk, krásný výhled ze Štramberské Trúby. Díky.

Vynikající (Světluše V.)

Vše co bylo v nabídce bylo splněno. Pension byl na skvělém místě, vše v dosahu. Personál usměvavý a ochotný, ubytování skvělé. Velké pokoje a na pokoji byla lednice a skvělé víno.

Skvělé (Božena S.)

Pobyt bol fajn, zodpovedal ponuke, personál veľmi ochotný. Len by som odporučila pridať zeleninu na raňajky, nejaký jogurt a niečo sladké - pletenka, bábovka.

Vynikající (Martin N.)

Vše bylo v tom nejlepším pořádku a k naší plné spokojenosti, celá rodina jsme si to skvěle užili.

Vynikající (Danuše P.)

S pobytem v penzionu , jak s ubytováním, tak se stravou a příjemným personálem jsme byli velmi spokojeni. Velmi se nám tam líbilo, možná se tam ještě někdy vrátíme.

Vynikající (Zdeňka E.)

Ubytování bylo v příjemném prostředí, všude bylo čisto, obsluha byla milá a příjemná. Pobyt odpovídal popisu. Vše, co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi. Strava byla výborná. Personál penzionu příjemný. Celkově se nám pobyt včetně počasí moc vydařil. Určitě je nezapomenutelná návštěva Lysé hory a Skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm.

Skvělé (Lenka L.)

Celkově jsme byli s pobytem spokojení. I když některé věci neodpovídaly popisu ve voucheru (např. nefungující wifi na pokoji), dá se to vzhledem k situaci (nový provozovatel převzal podnik před týdnem) pochopit. Personál nám však toto vynahradil velmi milým a vstřícným přístupem a výborným jídlem. Jediné, co nám chybělo, byl nějaký "dětský koutek" na zahrádce, kde by se syn mohl na chvíli zabavit.