Vydejte se do pohádkové krajiny Šumavy, odpočiňte si v hotelu Zadov *** a užijte si nejen relaxaci, ale i aktivní odpočinek. Okolí přímo svádí k turistice, projížďce na kole či k výletu za kulturou.

Wellness zážitek

Pokud si vyberete jednu z variant s wellness procedurami, můžete se těšit na skvělý relaxační program.

Masáže na výběr:

  • Rovná záda - Regenerační bylinná kúra pro páteř se zábalem.
  • Osvěžení pro vaše nohy proti bolesti a jako prevence křečových žil - Aplikace cíleně sestaveného bylinného oleje se zábalem.
  • Wellness káva-vanilka - Kávový peeling zad s detoxikačním účinkem a následné ošetření vanilkovým olejem.
  • Wellness kokos-mandarinka - Kokosový peeling a následné regenerační a osvěžující ošetření luxusním mandarinkovým olejem.
  • Masáž zad lávovými kameny - Uvolnění svalů a cílené prohřátí vašeho těla.
  • Relaxační uvolňující masáž hlavy - Uvolnění psychických bloků nahromaděných během dne a relaxace vašeho těla.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana K.)

Vše bylo ok dle předesíláné nabídky, za výhled jsme si připlatili pár korun a nelitovali jsme.

Skvělé (Dana K.)

Hotel v krásném místě, wellness velmi příjemný, strava chutná, pokoj čistý a personál recepce vstřícný. Jedinou připomínku máme k chování obsluhy v jídelně, která nebyla moc příjemná.

Vynikající (jaroslav N.)

Dobré prostředí hotelu, se službami spokojeni, strava dobrá. Pobyt budeme v tomto hotelu opakovat.

Vynikající (Jitka J.)

Hotel odpovídal popisu, obdrželi jsme vše dle kuponu, strava dobrá, personál ochotný. Krásné okolí, výhled. Určitě se vrátíme.

Vynikající (Jiří K.)

Prostředí hotelu úměrné rozsahu rekonstrukce (nový nábytek v pokojích). Se službami jsme byli spokojeni. Snídaně i večeře byly pokud jde o kvalitu i kvantitu velmi slušné, skladba rozmanitá, jídla dostupná po celou dobu výdeje. Personál ochotný a vstřícný (recepce). Doporučujeme vynikající cukrárnu Ella vzdálenou asi 250 m od hotelu.

Vynikající (Eva A.)

Prostředí hotelu je příjemné, personál vstřícný, jídlo dobré. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu. Jenom úklid společných prostor v hotelu značně pokulhává, za celý pobyt nemění ručníky.

Skvělé (Jana K.)

Strava v pořádku, personál ochotný, vstřícný, zařízení pokojů sice trošku starší, ale nádherná příroda. Určitě doporučuji výlety na pramen Vltavy z Kvildy, poblíž také Jezerní slať a Modrava.

Skvělé (Lucie A.)

Starší hotel, - slevněná cena na základě kuponu odpovídala kvalitě ubytování, popis dle kuponu odpovídal, prostředí, kde se hotel nachází, je překrásné. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, personál byl vstřícný.

Skvělé (Alena M.)

Personál i jídlo v hotelu skvělé, umístění v létě trochu nevhodné pro výlety na kole.

Vynikající (jitka J.)

Prostředí je krásné, vyjížďky do okolí taky, hotel v pohodě, starší klasika, ale čisto, bíle vymalováno, obsluha vzorná, jídlo na to, že tam měli záskok za kuchaře, bylo moc době, neustele doplňováno, byl plný hotel, ale snad nikdo nebyl hlady. Na wellnessu mi vadilo, že jsem chtěla vyměnit saunu za vířivku a to by šlo za příplatek 150 kč, což mě rozladilo, ale napravila to slečna masérka - záskok za sestru - milá, šikovná, pokud toto bude číst někdo z personálu Zadova, tak ji pozdravujte a že držím palce ve studiu. Takže za mě celková spokojenost. Všem hodně zdraví.