Nechte se hýčkat v populárním Hotelu Slovan ****, který už 3x vyhrál soutěž Hotel roku, v srdci Jeseníků, kde vás čeká přepychová relaxace s polopenzí, degustačním menu o 5 chodech, saunou nebo s 8 či 12 wellness procedurami včetně masáží a zábalů.
Nechte se hýčkat v populárním hotelu Slovan **** v srdci Jeseníků, kde vás čeká přepychová relaxace s polopenzí, degustačním menu o 5 chodech, saunou nebo s 8 či 12 wellness procedurami včetně masáží a zábalů.

Pokud zvolíte variantu s wellness procedurami, zbývá jen nechat se hýčkat na 8 nebo 12 wellness relaxačních procedurách (dle zvolené varianty).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Irena H.)

Krásný hotel, vše dle popisu, milý personál. Hotel jsme navštívili již 2x a určitě se opět rádi vrátíme.

Vynikající (Zdeněk S.)

Pěkné prostředí i okolí, pobyt v souladu s popisem, strava, wellness i personál - vše bez chyby.

Skvělé (Vítězslav P.)

Za pokoj jsem si připlatil, takže byl prostorný, jen mírné zklamání z malé televize. Wellness procedury příjemné, strava běžná - pod pojmem moderní gastronomie, jak se hotel prezentuje, si představuji něco jiného, ale důležité je že chutná.

Vynikající (Pavla K.)

Mně i moji dceři se pobyt velice líbil, welness služby v pohodě, pan masér a paní masérka prováděli masáže s láskou i citem... láskyplní lidé... čistý hotel, personál milí lidé ,vždy měli úsměv na rtu... Jesenicko miluji, hlavně přírodu, lesy, na výlet jedině do lesů na Pritzznitz, projít si prameny, ale to je tak na měsíční pobyt... Jinak tři dny je málo... Děkuji všem, jsem velice spokojena.

Vynikající (Václav D.)

V hotelu se nám velmi líbilo, všude čisto, personál velmi ochotný a příjemný. Strava výborná, wellness dle naších představ, vše jak bylo uvedeno v nabídce. Rádi se na podzim vrátíme. Všem doporučujeme.

Vynikající (Lubomír K.)

Vše,jak bylo psáno. Velice příjemný pobyt se vším všudy. Krásné a čisté ubytování, výborné jídlo a příjemný personál. Co víc si přát? Všem vřele doporučuji!

Skvělé (JAROSLAV P.)

V hotelu se nám líbilo, personál příjemný a jídlo dobré. Wellness, vana byla celkem malá, určitě schází i vnitřní bazén.

Vynikající (Stanislav H.)

Ubytování bylo pěkné, výborně vařili, personál ochotný, nádherná procházka přes Křížový vrch na Zlatý chlum a Čertovy kameny, potom z Karlovy Studánky stezkou Bílé Otavy na Praděd.

Vynikající (Irena H.)

Ve všech směrech velice spokojeni - příjemný personál, skvělá strava, prostředí a ubytování bez chyby. Sjezdovka nedaleko, možnost využití slevy např. na bowling. Rozhodně doporučujeme.

Vynikající (Petr V.)

Vše v naprostém pořádku, hezký hotel a útulný pokoj. Není co vytknout, popis souhlasí s realitou. Ze stravy pro někoho možná malý výběr, leč osobně si myslím, že se dá bez problémů vybrat a stravování je na vysoké úrovni. Velmi ochotný a milý personál.