Odpočiňte si od každodenního ruchu uprostřed malebné přírody jižní Moravy. V hotelu Filipov *** u vesnice Javorník vás čeká pohoda, klid, bohaté možnosti turistiky, cyklistiky i oddech v sauně, vířivce a bazénu.

Oddech ve wellness centru

Vychutnejte si poklidnou atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neomezený vstup po celou dobu pobytu (otevřeno od 11:00 do 20:00 hodin). Načerpejte novou energii ve vířivce, vnitřním bazénu nebo finské sauně (denně od 17:00 do 20:00 hodin). Využívat můžete i prostory posilovny.

Hotel se pyšní i bohatou nabídkou masáží. Za příplatek tak můžete ulevit třeba svým zádům a zrelaxovat se po náročných dnech.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ivana H.)

Jídlo skvělé, ubytování slušné, obsluha moc milá. Jediná vada je, že většina pokojů nad venkovní zahrádkou a večer se nedodržuje noční klid. Dvě noci ze tří, jsme se špatně vyspaly.

Vynikající (Petra B.)

Ubytování bylo pěkné, čisté. Jídlo výborné a personál příjemný, ochotný. Takže moc děkujeme, odpočinuli jsme si u Vás a rádi se vrátíme. Boborovi

Skvělé (Jitka ?.)

Hotel postarší, ale čistý, jídlo dobré, prostředí pěkné, ochotný personál, paní majitelka velice vstřícná, wellness čisté, připravené, spokojenost.

Vynikající (Lenka Z.)

Byli jsme spokojeni, příjemný odpočinek. Personál opravdu moc ochotný a vstřícný. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Skvělé (Eva ?.)

Hotel zasazen v nádherné přírodě, vše odpovídalo nabídce, byla téměř rodinná atmosféra.

Skvělé (Jiří B.)

Hotel udržovaný, odpovídající popisu, opravdu hezké ubytování, služby nabízené poskytnuty, strava chutná, wellness dostačující a čisté, personál ochotný. Velice krásné prostředí pro turistiku, perfektní pro cyklo, asfalt cesty. Supr relax.

Vynikající (Irena S.)

Prostředí hotelu odpovídalo ceně. Velkým kladem bazén a whirpool. Personál ochotný a bez problémů, jídlo dobré. Výlety - Veselí nad Moravou - zámecký park, Skanzen Strážnice - ten bohužel zavřený, větrný mlýn Kuželov. Samo údolí za Javorníkem je velmi malebné + krásné lesy.

Skvělé (Petr F.)

Prostředí hotelu - dobré. Popis odpovídal. Dostali jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Strava super, wellness průměrný, personál vynikající.

Vynikající (Hana G.)

Úplná spokojenost, příjemné prostředí, milý a ochotný personál i dobrá kuchyně.

Vynikající (Jitka ?.)

Byli jsme velmi spokojení, umístění hotelu uprostřed přírody velmi dobré, vše bylo na kuponu v pořádku uvedeno, personál hotel velice příjemný, ochotný,vše vysvětlili, poradili, pokoj pěkný, strava výborná, wellnes též dobré, chodili jsme po večeři, bylo tam volno, užili jsme si to, odpočinuli. Typy na výlet: doporučujeme nejvyšší vrchol B.Karpat, Javořinu, kde jsme vyšlápli přímo od hotelu. Velice příjemný byl hotel v Nové Lhotě, kde jsme byli 2x na občerstvení. V Kuželově stojí za shlédnutí prohlídka Větrného Mlýnu, vedle v Hrubé Vrbce je opravený pravoslavný monastýr sv.Gorazda. Měli jsme štěstí se podívat i dovnitř+výklad, moc pěkné.