Skvělá dovolená plná klidu a pohody na Vysočině. Ubytujte se ve 3* Hotelu Medlov a užijte si privátní vířivku na střeše hotelu, masáž lávovými kameny i jedinečnou rumovou degustaci zakončenou čokoládovým dezertem.

Skvělá kuchyně i vůně kvalitních rumů

Čeká vás polopenze se snídaní formou bufetu, večeře pak nabídne bohatě naložené švédské stoly. Místní restaurace využívá lokální sezonní potraviny, stranou nezůstávají ani tradiční speciality.


Propadli jste kouzlu lahodné chuti rumu? Pak určitě nemůžete vynechat rumovou degustaci s rumy Havana Club, Diplomatico, Malteco a další.

Až 23 let zrání ve staletých sudech, láska a tradiční metody přípravy. Vychutnejte si jedinečné rumy, které potěší všechny vaše smysly.


Odpočinek ve vířivce i mnoho dalších výhod

Pokud si chcete pobyt užít na maximum, určitě využijte variantu s relaxační masáží lávovými kameny a privátní vířivkou, která vám kromě relaxace nabídne také krásný výhled na okolní krajinu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Aleš H.)

Personál mladý, je vidět, že se snaží. Hotel má nového majitele a je vidět, že pracuje na tom, aby se hotel zaskvěl zase ve stavu, v jakém byl před nástupem divoké privatizace. Jsou rekonstruovány sociální zařízení a vyměněny matrace a postele. Ostatní na výměnu čeká. Poloha hotelu je na břehu rybníka Medlov a okolní krajina je nádherná. Dá se projet po rybníku v pramici, nedaleko je kemp, kdo má auto, může dojet do nedalekých Blatin, kde je pražírna kávy a dále navštívit třeba Studnici - nejvýše položenou obec na Českomoravské vysočině nebo třeba vyhlídku na Malinské skále. ( Ještě k hotelu - celkově by pomohlo nějaký ten truhlík s květinami a přetřít šedivý portál nějakou hezkou barvou - to je vzkaz pro hotel).

Vynikající (Jan N.)

Starší hotel panelákového typu, ale vše udržované a funkční, případně rekonstruované (koupelna a wc), strava výborná, žena si pochvalovala masáž, mě trochu chyběla sauna, personál ochotný a vstřícný, okolní příroda krásná.

Vynikající (Marie D.)

Byli jsem velmi spokojeni s pobytem. Jídla spousta, moc jsme si pochutnali. Personál vstřícný, velmi doporučuji. Vhodné i pro rodiče s malými dětmi.

Vynikající (František K.)

Absolvoval jsem dva dny pobytu v hotelu MEDLOV u Nového Města na Moravě ke vší spokojenosti. Služby byly poskytnuty dle kuponu. Personal hotelu hodnotím velmi dobře.

Vynikající (Eva L.)

Velmi ochotný a vstřícný personál, výborné jídlo a krásná příroda. Nebyl problém domluvit se na změně procedur, z vířivky na střeše hotelu je překrásný výhled.

Skvělé (Bedřich V.)

Celkově jsme spokojeni, obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. Personál hotelu byl příjemný.

Vynikající (Marie B.)

Byli jsme na hotelu Medlov už jednou a vybrali jsme si ho letos opět. Musím napsat, že jsme byli velmi spokojeni. Nádherná krajina, perfektní personál a strava ke vší spokojenosti. Určitě tam opět zavítáme.

Skvělé (Helena M.)

Pobyt byl příjemný jako v loni. Polopenze OK, wellness prima, koupel i masáže. Trochu nám chyběl sníh, nevadí bude příště :-).

Skvělé (Markéta ?.)

Hotel a vybavení hotelu odpovídal ceně. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Strava výborná, s wellness spokojenost. Personál příjemný.

Skvělé (Šárka F.)

Personál příjemný, služby přiměřené, strava formou bufetu taktéž spokojenost. Hotel je v retro stylu, ale sedačky a křesla u baru jsou v hrozném stavu, potrhané, místy leze molitan. Na pokojích televize, kdy starší člověk nevidí. Možno se také ze strany hotelu zamyslet nad poplatky, které jsou vyšší.