Hotel Jesenice blízko Křivoklátska je ideální k relaxaci i aktivnímu vyžití. Vychutnejte si polopenzi nebo nejrůznější wellness balneo procedury. Rozhodně se vypravte na výlet do přírody či za historií.

V okolí hotelu najdete spoustu zajímavých míst pro vaše výlety. Pokud neradi chodíte pěšky, můžete si na recepci za poplatek hotelu půjčit elektrokolo.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela Z.)

Personál hotelu profesionální, pokaždé s úsměvem a dobrou radou. Hotel i služby odpovídal popisu a nabídce. Byli jsme naprosto spokojeni. Okolí hotelu a vybavenost skvělá.

Skvělé (Šárka C.)

Hotel sportovního typu, strava v průměru. Personál příjemný a vstřícný. Wellness pěkný.

Vynikající (Radka P.)

S pobytem v Jesenici jsme byli spokojení, prostředí se nám líbilo, byli jsme ubytováni v přilehlých bungalovech, docházeli jsme na hlavní budovu a i tak to bylo fajn měli jsme soukromí, jídlo i služby byli v pohodě, personál, pokud by se něco našlo na vylepšení byli by to maličkosti. Na výlet jsme se vydali na Křivoklát a stojí určitě za návštěvu. Děkujeme za odpočinkový pobyt. R

Vynikající (Mirka K.)

Prostředí, vybavení bylo pěkné, procedůry super, jídlo také. Personál byl milý a ochotný, každé naše přání předem splněné. Určitě se rádi vrátíme. Procházky a okolí dobré, jen si myslím, že v létě budou ještě hezčí.

Skvělé (Iva H.)

Byli jsme spokojeni, hotel je v krásném prostředí, pokoj byl prostorný, strava dostačující, wellnes byl fajn, připlatila jsem si masáž. Ta je tam trochu dražší s 50% slevou za 300,- za 25 minut. To je levnější v Praze. Určitě se tam vrátíme.

Skvělé (Kačka E.)

Pobyt se nám velmi líbil, personál naprosto super, wellness odpočinkový, večeře mohli být malinko chutnější a nápaditější, snídaně výborný.

Vynikající (Zuzana J.)

Starší vybavení pokojů. Jídlo celkem v pořádku, oba bazény v pohodě, personál ochotný, pro nenáročné dobré.

Vynikající (Klára P.)

Prostředí bylo krásné, čisto a útulno. Personál velmi milý, až na obsluhu wellnes. Jídlo výborné, na výběr vše až do poslední chvíle vydávání. Jeli bychom znovu.

Skvělé (Růžena S.)

Pobyt splnil to, co jsme očekávali. Příjemný hotel, kladně hodnotím, že jsme měli dva jednolůžkové pokoje bez příplatku :), dobré jídlo i příjemné procedury. Byli jsme tam podruhé a určitě se zase vrátíme. Trochu dražší procedury, které jsme si přikoupily.

Skvělé (Michaela M.)

Hotel pěkný! Okolí hotelu hezké!! Strava v hotelu, známkováno jako ve škole: 3- = podprůměrné. Slečna na recepci při našem příjezdu: nepříjemná!!