Poznejte stověžatou Prahu v hotelu JUNO *** a zažijte vše, co jste doposud nezažili. Hotel leží v parádní lokalitě jen kousek od centra, na Václavské náměstí dojedete za 10 minut. V ceně je snídaně formou bufetu.

Vyzkoušejte také plavbu po Vltavě nebo bobovou dráhu.

Nezapomeňte navštívit i Krymskou ulici v pražských Vršovicích, která byla v roce 2015 zařazena slavným americkým deníkem The New York Times mezi 12 nejkrásnějších ulic v Evropě.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Libuše S.)

Prostředí hotelu - příjemné, pokoj uklizený, na jaře bude potřeba vyčistit okna. Hotel odpovídá popisu. Se službami spokojenost, snídaně perfektní. Personál dobře pracuje. Velká pochvala do recepce, rychlé a vstřícné jednání (e-mail i osobně).

Vynikající (Vlasta Horká H.)

Hotel i ubytování bylo pěkné, byly jsme spokojené, trochu vázl výtah, ale dalo se i po svých. I se stravou jsme byly spokojené /vnučka sice nesnídá/, ale mně to stačilo.

Skvělé (Jaroslav ?.)

Hotel je standardně vybaven, jen je na něm stále poznat bývalou ubytovnu pozemních staveb, kdy například sprchy jsou zabudovány ve zdi a nelze s nimi manipulovat. Snídaně bohaté, personál tvořen převážně ukrajinsky mluvícími zaměstnanci.

Vynikající (Věra S.)

Hotel velice pěkný, personál příjemný, jedinou výhradu - např. v restauraci žádný nápis v čj, chápu, že jezdí cizinci, ale přece jen jsme v Čechách.

Vynikající (Vlastimil L.)

Byli jsme zde krátce, ale hotel je doslova plný různých národností. Čistý pokoj, bohatá snídaně.

Skvělé (Jana P.)

Strava v pořádku, dopravní spojení v pořádku, hlučný pokoj v 15. patře (strojovna výtahu?).

Vynikající (Anna C.)

Hotel se nachází poblíž centra Prahy a je dobře dostupný k autobusu, tramvaji i metru.

Skvělé (Eva H.)

Starý panelák, ale naprosto dostačující. Snídaně byť bohatá, ale nebylo z čeho pořádně vybrat. Kvalita nic moc, ale za tu cenu člověk nemůže chtít asi zázraky.

Skvělé (Radek P.)

Ubytování hotelu naprosto odpovídá popisu. Cca 10 minut na metro Strašnická - velmi dobrá výchozí poloha.

Skvělé (Eva K.)

Izba bola čistá, útulná, personál v pohode, jediné, čo nám pobyt znepríjemňovalo bol hluk výťahového motora, keďže naša izba bola na 14 poschodí v blízkosti výťahu. Strava bola primeraná a dostatočná. Hotel je síce vzdialenejší od centra, ale doprava metrom, príp. autobusom je rýchla.