Vychutnejte si kouzelnou atmosféru historického srdce Evropy. Při pobytu v TOP HOTELU Praha **** si navíc užijete neomezený vstup do krytého bazénu, vířivky, finské sauny a fitness centra nebo 15% slevu na masáž.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří F.)

Prostředí odpovídalo fotografiím i popisu. Snídaně a večeře byli skvělé. Wellness perfektní, jediná škoda byla že v době našeho pobytu nefungovala vířivka.

Vynikající (Lenka D.)

V hotelu Top hotel Praha se nám moc líbilo. Vše bylo jak psali v nabídce. Pokoje čisté a útulné, raut na jedničku, bylo z čeho vybírat. Žádná dlouhá čekací doba na recepci, personál příjemný. Určitě tento hotel můžeme doporučit.

Skvělé (Erika ?.)

Prostredie hotela sa nám páčilo, zodpovedalo popisu. Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené. Strava bola dobrá aj wellness. Personál hotela príjemný. Jediné mínus, že je trochu ďalej od centra.

Vynikající (Pavlína B.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Vše odpovídalo popisu, jen trochu větší vzdálenost od centra. Strava velmi pestrá. Personál milý, ochotný. Jen mám 1 připomínku. Mám bezlepkovou dietu. Na můj dotaz mi bylo sděleno emailem, že při bufetovém stravování je myšleno i na hosty s bezlepkovou dietou. Pečivo si mám dovézt prý vlastní. Na snídani i večeři bylo spoustu sladkých koláčů, zákusků, dezertů, buchet a podobně. Pro mne samozřejmě nic z toho nebylo. Při dotazu na milou paní servírku, zda bych něco z toho přeci jen nemohla mi bylo sděleno, že jsem měla bezlepkovou dietu nahlásit při příjezdu na hotel a potom by mi pečivo i sladké bez problémů zajistili. Zeptala jsem se bohužel až po 2 dnech pobytu, proto jsem toto měla až 3. poslední den. Z toho vyplývá jediné, že recepce hotelu špatně informuje o této zkutečnosti.

Skvělé (Daniel J.)

Výlet bol super a určite neľutujeme. Ponúknuté nam bolo všetko čo bolo uvedené v kupóne. Strava bola super a čo sa týka wellnessu tak sme boli trochu sklamaný. Personál bol docela v pohode len trochu pomalý. My sme sa snažili prejsť všetko čo sa dalo od Václavského námestia cez karlův most až po Zoo praha.

Skvělé (Eduard S.)

Prostredie hotela bolo dobré. Len ten wellness nebol až taký. Voda studenšia, výrivka mala.

Skvělé (Babora B.)

Všechny očekávané služby hotel splnil. Umístění hotelu bylo trochu dál, než jsme očekávali, nejlepší cesta nás vyšla na půl hodiny chůze. Prostředí bylo klidné, wellness špičkové a personál příjemný.

Vynikající (Vojtěch M.)

Prostředí bylo příjemné, zdobné. Pobyt popisu odpovídal. Obdrželi sme vše co bylo uvedeno. Poskytnuté služby naprosto odpovídaly našim očekáváním. Personál vstřícný, ale neumí moc zdravit a někteří členové umí špatně česky. Chodovská tvrz je kousek od hotelu.

Skvělé (Tomáš P.)

Obdrželi jsme vše. Personál v pohodě. Pokoje jsou velmi prostorné a náš měl pěkný výhled na Prahu. Nábytek ovšem již něco pamatuje a v pokoji se zbytečně přetápí.

Vynikající (Jaroslav K.)

Vážení, onemocněl jsem, hotel Praha mně umožnil čerpat voucher do konce srpna., takže až budu v Praze, vám pobyt zhodnotím.