Užijte si aktivní dovolenou ve Vacově na Šumavě a poznejte krásy Národního parku Šumava, Boubínského pralesa nebo místní historii. Kromě chutné polopenze vás čeká vstup do privátní sauny a vířivého ochlazovacího bazénku.

Rodinný penzion v podhůří Šumavy

Užijte si dovolenou v rodinném penzionu Plus, který se nachází v nádherné a klidné lokalitě v malebné obci Vacov v podhůří Šumavy. Penzion je ideálním výchozím bodem pro všechny milovníky turistiky a cyklistiky.

V penzionu jsou k dispozici útulně vybavené pokoje s TV a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a WiFi připojením.

Těšit se můžete také na velmi chutnou polopenzi. Snídaně jsou servírovány od 8:00 hodin formou švédských stolů a večeře o 4 chodech se podává od 18:00 hodin (na požádání lze i později). Po dohodě lze připravit i vegetariánskou a bezlepkovou stravu.

V teplých měsících hosté určitě ocení i zahrádku s pergolou a možnost grilování.

Nedaleko penzionu (100 m) se pak nachází unikátní přírodní kuželková dráha, která je místní raritou. K dispozici je dále i kurt s umělým povrchem pro tenis, nohejbal a minifotbal.

Toulky Šumavou - hrad z pohádky a Národní park

Nebojte se, že byste se na Šumavě nudili. Ba naopak, ocitli jste se v turistickém ráji se spoustou míst, které stojí za shlédnutí. V obci Rohanov, která se nachází pouhých 5 km (40 minut pěšky) od penzionu se nachází krásné přírodní koupaliště.

  • Hrad Kašperk je oblíbeným cílem turistů na Šumavě. Znát ho můžete třeba z pohádky Anděl Páně.
  • Národní park Šumava a Boubínský prales jsou místa s obzorem plným kopců, voňavými lesy a krásnými jezery. Navštívit by je měl každý milovník přírody.
  • Černé a Čertovo jezero jsou sice o něco dál, ale stojí za to. Největší šumavská jezera opředená legendou o čertovi vám poskytnou krásný pohled na vodní hladinu.
  • Kvilda je nejvýše položená obec v České republice.
  • Hoštice určitě všichni znáte. Natáčela se zde trilogie Slunce, seno, ...

Penzion Plus (starý)

Vlkonice 122 , Vacov
Česká republika

732968627

ubytovani@pensionplus.cz

Check In
Check Out