Zažijte příjemnou dovolenou s polopenzí v centru Orlických hor v hotelu Orlice, který najdete v atraktivní lokalitě přímo pod Velkou Deštnou. Ať už pojedete ve dvou nebo s celou rodinou, nudit se tu nebudete ani chvilku.

Hotel Orlice v nedotčené přírodě Orlických hor

Nikde si neužijete Orlické hory víc, než v hotelu Orlice. Hotel se nachází v malebné východočeské vesničce Deštné přímo na úpatí Velké Deštné, nejvyššího vrcholu Orlických hor. 

V hotelu budete ubytováni v jednoduše zařízených pokojích pro dva s vlastním (varianta B), nebo společným (varianta A) sociálním zařízením. Večer se s přáteli pobavte u kulečníku nebo u elektronických šipek. 

Kuchyně v hotelové restauraci je rozmanitá - pochutnáte si na českých i mezinárodních specialitách.

Na dovolenou si můžete zajet i s vašimi dětmi, které si během hezkých jarních dní zařádí na dvorku, kde najdou skluzavku, houpačku i trampolínu.

Krásná příroda Orlických hor a výlety po památkách

Hotel Orlice se svou polohou v centru Orlických hor přímo vybízí k nejrůznějším výletům. Nadšení turisté jistě ocení vycházky po okolních horách.

Deštná má pro turisty nachystanou další řadu lákadel. Vyznavače adrenalinu potěší lanový park a horolezecká stěna. Navštívte také okolní města jako Nové Město nad Metují nebo Ratibořice, která lákají na svá historická centra a krásné zámky.

Pokud milujete jízdu na kole, pak si je s sebou nezapomeňte přibalit a prozkoumejte Orlické hory z cyklistického sedla. Pokud chcete zažít něco méně tradičního, vypůjčte si v lanovém parku v Deštné terénní koloběžky.

Horská chata Orlice

Deštné v Orlických horách 184, Deštné v Orlických horách
Česká republika

+420 722 939 439

skalickymirecek@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
3,43/5
Celkem 7 hodnocení