Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Vysněný pobyt v hotelu Zámek na Skále ****

Během prázdnin jste se mohli zúčastnit soutěže se Travelkingem a vyhrát pobyt svých snů. Vítězkou se zaslouženě stala paní Andrea, která si zvolila královskou dovolenou na zámku a vy si teď můžete přečíst jak se jí relaxační pobyt v Polsku líbil.
Vysněný pobyt v hotelu Zámek na Skále ****

V lázeňském městečku Ladek Zdrój, přímo v Kladské kotlině, stojí pohádkový hotel Zámek na Skále ****. Toužíte se přenést do dob minulých a žít si pár dnů jako šlechta? Tak to je pro vás tento pobyt jako stvořený. A ideální přišel také paní Andree, vítězce naší letní facebookové soutěže, která si hotel Zámek na Skále **** zvolila ke svému pobytu snů.

"Na zámečku, nacházejícím se na klidném a malebném místě, jsme strávili 3 dny. Tři dny plné klidu a pohody. V našem případě (až na nějaké drobnosti) vše proběhlo v naprostém pořádku. Dostali jsme čistý a útulný pokoj, který hned druhý den uklidili, vyměnili ručníky a doplnili zásobníky na mýdlo."

Pokoj byl opravdu krásně vybaven.

Všichni hosté, jak zmiňuje paní Andrea, jsou ubytováni v útulných pokojích se stylovým nábytkem s nádechem historie. Samozřejmostí je pohodlná postel i TV (programy jsou v polském jazyce).

"Recepce fungovala naprosto bez problémů, kdykoliv připravená zodpovědět naše případné dotazy nebo s čímkoliv poradit. Recepční navíc mluvil našim rodným jazykem, a hned po příjezdu nás seznámil s celkovým chodem hotelu," pochvaluje si paní Andrea. V hotelu je opravdu recepční, který hovoří česky a rád vám se vším pomůže. Pokud by během vašeho pobytu přítomen nebyl, můžete se kdykoli obrátit na naši [zákaznickou podporu](https:// travelking.cz/kontakt), která vám ráda poradí.

Osobně ověřeno

"Snídaně a večeře se podávají v krásném prostředí zámecké zimní zahrady s výhledem do zámeckého parku, anebo v útulné zámecké jídelně. Jídlo velmi bohaté a pestré s velkým výběrem zeleniny. K večeři u bufetového stolu byla možnost výběru ze dvou polévek a tří nabízených hlavních jídel, dvou druhů zákusků a ovoce. I ten nejnáročnější strávník si určitě přijde na své," je si jista paní Andrea.

Kromě bohaté polopenze máte v ceně balíčku také drink na přivítanou - nezapomeňte si o něj říct. Během odpoledne si můžete dát kávu či zákusek v hotelové kavárně.

"Během dne lze odpočívat v zámeckém parčíku, posedět u kávy nebo se věnovat nějakému sportu (třeba badmintonu) či zajít do bazénu a vířivky, kam je neomezený přístup."

Hotelové wellness je vybudované v katakombách a má opravdu kouzelnou atmosféru, kromě vířivky a bazénu je tu také sauna a dopřát si můžete jednu ze spousty procedur. Užít si můžete také občasné koncerty a prohlídku zámku s průvodcem.

Hotelové wellness

"Prohlídka zámečku s polským průvodcem a tištěným českým popisem je každý den v deset hodin dopoledne. Osobně bych uvítala možnost prohlídek i v jiný čas. Atmosféru staré dobové doby dodávají večerní koncerty po 10 hodině večer v aule hotelu. Po jejich ukončení jsme nezaznamenali žádné další rušení nočního klidu."

Jste milovníky lázní? Tak to se vydejte do jedněch z nejstarších lázní v celé Evropě - Ladek Zdrój. Léčivé prameny těchto lázní obsahují radon a dostanete se sem během 10 minut jízdy autem.

"U nás pobyt na zámečku splnil očekávání, člověk si zde opravdu odpočinul a načerpal síly v krásném a romantickém prostředí, prostředí vhodném pro dovolenou jak pro samotné páry, rodiny s dětmi, tak i seniory," shrnuje svůj vyhraný pobyt paní Andrea.

Výherkyně paní Andrea s manželem

Autor článku:

Nejprodávanější pobyty

Inspirujte se těmi nejprodávanějšími pobyty za poslední týden

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK