Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Vraťte Vánocům jejich kouzlo na některém z vánočních pobytů

Nejkrásnější svátky roku jsou už za dveřmi. Užijte si je tento rok bez vaření a uklízení a vyrazte na parádní vánoční pobyt v Česku. Uvidíte, že svátky strávené mimo domov mají také své kouzlo. Odpočinete si a rodina bude skutečně pospolu.
Vraťte Vánocům jejich kouzlo na některém z vánočních pobytů

Původní myšlenka Vánoc zahrnuje klid, mír, odpočinek a rodinu pospolu. Dokážeme si ale velmi dobře představit, že často vypadají spíše takto: shon, pečení, vaření a úklid několik dní do noci, stres, únava. Není to ale škoda? Proč bychom těmto jedinečným zimním svátkům nemohli vrátit jejich kouzlo – a obzvlášť tento rok?

Rok 2020 nám připravil mnoho nemilého. Udělejte si tedy alespoň konec roku výjimečně příjemný a vydejte se na vánoční pobyt do některého z hotelů, které nabízí speciální vánoční pobyt. Jak se vám pozdává myšlenka na Štědrý den a vánoční svátky bez toho, abyste jej trávili přípravami v kuchyni a před televizí?

Každý hotelový pobyt je v něčem odlišný, všechny však mají několik věcí společných: nádherně vyzdobený hotel pro navození atmosféry, kdy se budete cítit jako děti, přestože na Ježíška už dávno nevěříte, dále zajímavý vánoční program, vynikající štědrovečerní večeři včetně několika druhů cukroví (které nemusíte péct) a hlavně opravdu pohodový čas strávený v kruhu vašich nejbližších.

Kam se můžete vydat na speciální vánoční pobyt?

Vybrali jsme pro vás několik vánočních pobytů, díky nimž si užijete letošní Vánoce nejlíp, jak jen můžete.

Lyže, relax a vánoční pohoda v Krkonoších

Před luxusní štědrovečerní večeří si skočit do wellness? V Hotelu SPA Bílý Hořec *** v Harrachově žádný problém. Římské lázně s relaxačními lehátky, vířivkou, parní saunou i Kneippovým chodníkem zde můžete využívat neomezeně. Po celou dobu pobytu si pak pochutnáte na vynikající polopenzi.

Krásná příroda Krkonošského národního parku láká k zimnímu pobytu sama o sobě. V Hotelu Lenka *** ve Špindlerově Mlýně pro vás ale mají navíc přichystanou štědrovečerní večeři o čtyřech chodech, vánoční dárek pro každého a svařené víno či horkou čokoládu pro děti. Špindlerův Mlýn je pak místem, kde se pořád něco děje – užijte si parádní lyžovačku, nebo luxusní wellness. Nudit se zde rozhodně nebudete.


Mariánské Lázně: Relax a vánoční pohoda ve Spa Hotelu Děvín ***superior

Vánoční pobyt v lázních? Ve Spa Hotelu Děvín ***superior v Mariánských Lázních je to možné! Na Štědrý den zde na vás čeká uvítací přípitek, slavnostní bufet, repro hudba i malý dárek. Těšte se také na snídaně a večeře formou bufetu, svařák i řadu léčebných procedur – je libo oxygenoterapii nebo aromatickou masáž?


Romantické procházky Prahou a vůně svařáku: Congress & Wellness Hotelu Olšanka ****

Vánoční Praha je ještě krásnější než v jakémkoliv jiném období, to nám jistě dáte za pravdu. Proč v ní tedy nestrávit Vánoce celé? Congress & Wellness Hotel Olšanka **** nabízí vánoční pobyt v blízkosti veškerých krás hlavního města. Kromě welcome drinku ve formě punče či svařáku vás rozhodně potěší neomezený vstup do wellness, bazénu a fitness po celou dobu pobytu.


Vánoce plné sněhu v Jizerských či Krušných horách

Vánoce daleko od měst, nejlépe pěkně v horách, kde se tradice dodržují samy. Líbí se vám tato představa? Ve vesničce Josefův Důl v Jizerských horách si užijte si přesně takovou vánoční dovolenou v Hotelu Perla Jizery ***. Těšte se na ubytování s klasickou štědrovečerní večeří formou rautu. Po zbytek pobytu si vychutnáte bohatou polopenzi a spoustu možností vyžití – na dosah budete mít řadu turistických tras i ski areálů. Čeká zde na vás také vstup do sauny a zapůjčení sáněk.

Objevujte kouzlo Krušných hor z Božího Daru. A proč ne třeba na Vánoce? Čeká vás zde spousta přírodních krás a zajímavých turistických cílů i památek. V božídarském Hotelu Praha *** vás 24.12. večer obslouží luxusní slavnostní štědrovečerní večeří za doprovodu hudby a na první svátek vánoční se těšte na večer s živou hudbou. Po celou dobu pobytu si užijete neomezený vstup do bazénu a vířivky, nebo se uvolníte v sauně.


Nechte se na Vánoce zlákat Kutnou Horou: Hotel Mědínek ***

Na Vánoce do Kutné Hory do Hotelu Mědínek ***! Vánoční atmosféru ucítíte ihned po příjezdu na pokoj, kde na vás bude čekat vánoční cukroví spolu s lahví šumivého vína. V den D se můžete těšit na slavnostní štědrovečerní večeři, po zbytek pobytu pak na snídaně formou bufetu a procházky po tomto městě s UNESCO památkou.

Autor článku:

Objevujte Česko s Travelkingem

Vybírejte z jedinečných a ověřených pobytů

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK