Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Vánoční trhy napříč střední Evropou: Kam za tradicí a kvalitou?

Stánky s punčem, tradičním i méně obvyklým občerstvením, majestátní vánoční strom a bruslaři prohánějící se po kluzišti. To vše navíc ozářeno tisíci světýlek. Vítejte na vánočních trzích.
Vánoční trhy napříč střední Evropou: Kam za tradicí a kvalitou?

Vánoční trhy mají v Evropě tradici dlouhou několik staletí. Zatímco naši předci se na trzích zásobili jídlem a oblečením na těžké časy, my se na nich pravidelně necháváme okouzlit vánoční atmosférou, nakupujeme ty nejhezčí dárky pro naše blízké a setkáváme se s přáteli nad kelímky s horkými nápoji. Advent je výjimečná část roku a rozhodně stojí za to se vypravit za nezapomenutelnými vánočními trhy**.

Vánoční trhy u orloje v srdci Evropy

Pražské vánoční trhy patří podle CNN do desítky nejkrásnějších na světě. Součástí trhů je samozřejmě každý den do 22 hodin bohatý kulturní program pro malé i velké. Na řemeslníky, dárky a stánky s občerstvením se můžete těšit na Pražském hradě už od soboty 23. 11. 2019. Na Náměstí republiky si na stánky budete muset počkat o týden déle, zahájeny budou 30. 11. Ve stejný den se trhy rozzáří i na Václavském a Staroměstském náměstí, kde bude nazdobený majestátní vánoční strom tentokrát z Libereckého kraje. Na ten se už těší i zvířata z pražské ZOO, protože na jeho jehličí si pochutnají po ukončení trhů 6. 1. 2020.

Vánoční trhy Praha

Na doprovodném programu vánočních trhů od 29. 11. 2019 netroškaří ani v Brně. Na Náměstí Svobody bude kromě různorodých hudebních vystoupení a koncertů promítat i zimní kino a orlojem budou každou hodinu od 11 do 23 hodin propadat speciální kuličky s vánočním motivem. Na Moravské náměstí se zamiřte ohřát do vyhřívaných šapitó s občerstvením a komornějším hudebním programem, na Zelňáku vám s výběrem řemeslných dárků poradí prodejci v tematických dobových kostýmech. Vánoční trhy v Brně se budou konat celkem na 4 náměstích a na náměstí Svobody a Dominikánském náměstí zůstanou stánky otevřené dokonce až do 5. 1. 2020.

Pochoutky a řemesla v Bratislavě

Od 22. 11. do 22. 12. 2019 se můžete těšit na vánoční atmosféru a dobroty na různých místech v Bratislavě. Více než desetimetrový strom bude vévodit Hlavnímu náměstí, rozhodně však nezastíní více než 100 stánků s řemeslnými výrobky a národními pochutinami. Na trhy se vypravte zdarma vánoční tramvají ozdobenou vánočními světélky a ochutnat nezapomeňte nejrůznější klobásy, lokše, kapustnicu, jídla z masa a ryb nebo mastný chléb s cibulí. Chybět samozřejmě nebude vánoční medovina, punč nebo grog.

Vánoční trhy stánek

Vánoční pohádka v Rakousku

Rok co rok se sjíždí turisté ze všech koutů světa, aby navštívili vánoční trhy na Radničním náměstí ve Vídni a před zámkem Schönbrunn. Oslavy adventního času se tu konají už od dávných dob rakouského císařství a i letos si můžete z trhů od 15. 11. do 26. 12. 2019 odnést tradiční řemeslné výrobky nebo i ručně vyráběné ozdoby na stromeček. Těžko pak budete odolávat nejrůznějším cukrovinkám, obzvlášť pokud budete mezi stánky procházet s dětmi. Snad jejich pozornost odvede doprovodný program a dětský vláček.

Vánoční trhy Vídeň

Za úchvatnými vánočními trhy s dlouhou tradicí se vydejte i do Salzburgu. Konají se tu od 21. 11. do 26. 12. 2019 jak v historickém centru, tak v romantickém prostředí u zámku Hellbrunn 20 minut od centra. Ochutnejte svařené víno, pečené kaštany a perníčky nebo si rovnou vyzkoušejte jejich výrobu v adventní pekárně.

Vánoční trhy mezi krakovskými katedrálami

Historické centrum polského Krakova je úchvatné v každém roční období, kromě památek UNESCO si však od 30. 11. do 26. 12. 2019 můžete projít i tradiční vánoční trhy. Na první pohled možná nepůsobí tak okázale jako ty rakouské, ale dostanou vás svou nabídkou tematického zboží bez přehnaných kýčů. Vše je navíc za dostupné ceny, a tak si nemusíte vyčítat nějaký ten punč navíc.

Vánoční trhy

V Budapešti na trzích jen to kvalitní

V centru Budapešti najdete jedny z největších vánočních trhů v Evropě, pro návštěvníky jsou tu od 8. 11. do 31. 12. 2019. Dostane vás nejen pestrá výzdoba s vánočním stromem a oživlý Betlém, ale také kvalita zboží a jídla ve stáncích. Prodejci musí získat schválení od speciální komise, a tak se na trzích setkáte se zaručeně originálními místními výrobky a každý pokrm je tu gastronomickým zážitkem.

Vánoce ozdoby

Autor článku:

Nejprodávanější pobyty

Inspirujte se těmi nejprodávanějšími pobyty za poslední týden

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK