Tipy, kde báječně oslavit Nový rok

Nevíte, jaký program zvolíte na Silvestra? Nevadí, stále máte čas se rozhodnout pro jeden ze skvělých silvestrovských pobytů a přivítat tak Nový rok stylověji, než doma na gauči. Ale pozor, volná místa se rychle plní!

Oslava Silvestra znamená pro každého něco jiného. Zatímco někdo rád rekapituluje a hodnotí předchozí rok, jiní se zase ve víru oslav soustředí na jediné – ten nový pořádně přivítat. Všichni se ale jistě shodneme, že nejdůležitější je tento čas trávit s lidmi na kterých nám záleží. Připravili jsme pro vás seznam těch nejlepších míst, kam se ještě můžete vydat. Ať už to bude spojené s rodinnou lyžovačkou nebo s pořádnou oslavou v centru města.

Rodinné lyžování i sleva do Aquacity Poprad

Chcete strávit poslední dny v roce v nádherných Vysokých Tatrách? Pak jste tu správně. V Hotelu Lesana na vás čeká speciální silvestrovská večeře a program. Pobyt je vyšperkován také neomezeným wellness, ve kterém se můžete těšit na vířivku, saunu nebo solnou jeskyni.

Romantika v zámeckém hotelu

Pokud se jedná o romantiku, jedním ze žhavých adeptů na návštěvu je polské historické město Krakov. V centru se každoročních oslav účastní desetitisíce lidí a vy si je buďto můžete užít mezi nimi, nebo se svým partnerem sledovat krásný půlnoční ohňostroj z hradeb královského hradu Wawel.

I letos vás na hlavním náměstí čeká bohatý doprovodný program plný jídla, muziky a dalších představení. Na Nový rok se pak můžete dosyta prohřát v sauně a zaplavat si v hotelovém bazénu.

Silvestr v luxusu u maďarského Hevízu

Pokud dáváte přednost opravdovému rozmazlování a rádi byste poslední dny roku strávili v nádherném hotelu s vlastními termálními bazény, i takovou nabídku pro vás máme. Hotelová síť Danubius je synonymem luxusu a perfektních služeb.

O delikatesní jídlo se postarají zkušení šéfkuchaři, o zábavu a rozptýlení zase centrum lázeňského města Hevíz. První den nového roku pak můžete odpočívat v hotelovém wellness, kde najdete termální, relaxační a zážitkové bazény, vířivou vanu a mnoho dalšího, jako jsou sauny, masáže a nejrůznější kosmetické kůry.

Rodinná pohoda na zasněžené Šumavě

Ne náhodou jsou české hory oblíbenou silvestrovskou destinací pro rodiny s dětmi. Mezi našimi tipy tedy jednoznačně nemůže chybě pobyt v srdci Šumavy. Čeká vás ubytování jen kousíček od sjezdovky, 40% sleva na půjčení lyžařského vybavení i lahodná polopenze. Nový rok tak můžete strávit zimními radovánkami s dětmi nebo třeba výletem na tajuplné Černé a Čertovo jezero.

Ať už budete vítat Nový rok jakkoliv, přejeme vám, abyste do něj vkročili s úsměvem a dobrou náladou.Co se takhle vydat na pobyt?

Autor článku:

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK